Boehringer Ingelheim RCV GmbH&Co KG, Representative office in Ukraine

demo

 • Директор:
  Яхін Франц Хавлічек
 • Адреса:
  Київ, 04073, Просп. Степана Бандери, 28A
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 494-1275
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 494-1271
 • Сайт:

Більше інформації

Компанія Берінгер Інгельхайм, створена в 1885 році, входить в 20 провідних фармацевтичних корпорацій світу, залишаючись сімейним бізнесом. Щодня близько 50 000 співробітників створюють цінності через інновації за трьома напрямками бізнесу: фармацевтика для людей, ветеринарія і біофармацевтичне контрактне виробництво. У 2017 році чистий обсяг продажів Берінгер Інгельхайм становив близько 18,1 млрд. євро. Витрати на наукові дослідження та розробку сягнули 17% від чистого обсягу продажів, що становить більше 3 млрд. євро.

Будучи сімейною компанією, Берінгер Інгельхайм планує на покоління вперед і фокусується на довгостроковому успіху, а не на короткостроковому прибутку. Тому компанія прагне до органічного зростання за рахунок власних ресурсів з одночасною відкритістю у партнерських відносинах і створенню стратегічних альянсів у дослідженнях. За свою діяльність Берінгер Інгельхайм бере на себе відповідальність перед людством та навколишнім середовищем.

Соціальна відповідальність є центральним елементом культури Берінгер Інгельхайм. Участь в соціальних проектах, таких як “Створюючи здоров’я”, піклування про співробітників та їх родини, забезпечення рівних можливостей для всіх працівників складають основу глобальних операцій. Взаємна співпраця і повага, сталий розвиток, а також охорона навколишнього середовища є внутрішніми чинниками компанії Берінгер Інгельхайм у всіх її починаннях.

Більш детальну інформацію про компанію Берінгер Інгельхайм можна знайти на веб-сайті www.boehringer-ingelheim.com) та на веб-сайті щорічних звітів: http://annualreport.boehringer-ingelheim.com.