Arzinger Law Office

demo

 • Директор:
  Тімур Бондарєв
 • Адреса:
  Київ, 01010, Вул. Московська, 32/2
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 390-5533
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 390-5540
 • Сайт:

Більше інформації

Незалежна юридична компанія Arzinger з головним офісом у Києві та регіональними філіями в Західній та Південній Україні є одним з лідерів ринку юридичних послуг в Україні і вже більше 17 років забезпечує своїх клієнтів високоякісною юридичною підтримкою по всій території країни.

В Arzinger працюють висококваліфіковані фахівці, що володіють глибокими знаннями, величезним практичним досвідом у широкому колі юридичних питань, а також розумінням місцевого ринку. Багато з них отримали освіту за кордоном і мають досвід міжнародної роботи. Наша команда, очолювана 8 партнерами, налічує понад 70 досвідчених юристів.

Arzinger — це компанія, де бездоганно знають закони і вміють блискуче використовувати ці знання. Ми, команда експертів міжнародного рівня, не просто ведемо справи. Ми глибоко вникаємо у суть бізнесу клієнтів, щоб знаходити найбільш ефективні та прозорі рішення, що якнайкраще працюватимуть на їхню репутацію. Серед клієнтів компанії - провідні представники міжнародного та локального бізнесу. Компанія Arzinger дотримується високих стандартів надання юридичних послуг та є вигідним партнером з урахуванням її величезного досвіду роботи в різних секторах бізнесу та сферах юридичної практики, таких як: M & A, корпоративне право, нерухомість та будівництво, антимонопольне та конкурентне право, міжнародне вирішення спорів та арбітраж, інтелектуальна власність, податкове право, банківське та фінансове право, державні закупівлі, трудове право, відносини з державними органами, приватний капітал / інвестиції та ринки капіталу. Ми обслуговуємо клієнтів, задіяних у сферах фінансових послуг, енергетики, видобувної промисловості та природних ресурсів, фармацевтики, харчової промисловості, інвестиційно-банківської діяльності та корпоративних фінансів, телекомунікації, автомобілебудування, агропромислового сектору, інфраструктури і транспорту.