PepsiCo Ukraine (represented by LLC Sandora / PJSC Wimm-Bill-Dann)

demo

 • Директор:
  Ірина Козлова
 • Адреса:
  Вишневе, 08132, Вул. Промислова, 7
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 490-5260
 • Місто:
  Вишневе
 • Факс:
  +38 (044) 490-5261
 • Сайт:

Більше інформації

Про PepsiCo.

 

PepsiCo радує смачними та корисними продуктами споживачів більш ніж в 200 країнах світу. У 2015 році обсяг продажів PepsiCo склав понад 63 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфоліо, яке включає продукцію Frito-Lay, Gatorade напої), Pepsi-Cola (газовані і негазовані напої), Quaker (зернові продукти і каші) і Tropicana (соки). Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування і напоїв, включаючи 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують мільярд доларів.

 

В основу діяльності компанії закладено принцип «Відповідально до мети» – наше принципове переконання в тому, що успіх компанії нерозривно пов’язаний із сталим розвитком світу, що нас оточує. Ми переконані в тому, що прагнення до постійного вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до ведення операційної діяльності задля захисту планети і створення більших можливостей для людей по всьому світові дозволяє PepsiCo успішно вести бізнес на глобальному рівні, що створює цінність для суспільства і наших акціонерів у довготривалій перспективі. Додаткова інформація на сайті www.pepsico.com.

 

PepsiCo в Україні представлена компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна» і є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, представлених брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої «Pepsi», «7UP», «Mirinda», холодний чай «Lipton Ice Tea», мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена чіпсами «Lay's» і сухариками «ХрусTeam». Компанія також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та іншими. Дитяче харчування PepsiCo в Україні представлене продукцією «Агуша». Додаткова інформація про PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua