Zinteco

demo

 • Директор:
  Станіслав Кушпітовський
 • Адреса:
  Київ, 01023, Вул. Шота Руставелі, 15
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 246-4655
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 287-3700
 • Сайт:

Більше інформації

Заснована в  1991 році як невелика сервісна компанія, Зінтеко завжди прагнула досягти вершин професіоналізму. Зараз, будучи найбільшою серед подібних компаній в Україні, ми пропонуємо концертні звукові системи для стадіонів, світлове, сценічне обладнання та повне технічне супроводження видовищних заходів. А також інсталяції обладнання ""під ключ"" для залів, послуги для технічного забезпечення виступів музикантів, рекламних заходів, телевізійних та кіно-зйомок.

Ми надаємо в оренду, продаємо та інсталюємо професійне обладнання відомих світових виробників: EAW (Eastern Acoustic Works, USA), Crest Audio Inc. (USA), Clay Paky (Italy), Columbus McKinnon (USA), Compulite (Israel), James Thomas Engineering (UK), Le Maitre (UK), Strand Lighting, ARRI lighting, Nexo.

В основі успіху ""Зінтеко"" є  кредо - професіоналізм над усе. Незважаючи на труднощі команда працює для того, щоб наступного разу у замовника не стояло питання з ким працювати. Цьому також сприяє репутація фірми, що тримає слово.  

З послуг ""Зінтеко"" вже скористались живі легенди  Deep Purple, Elton John, Joe Cooker, Scorpions, PRODIGY, Metallica, Patricia Kaas, Status Quo, Hulio Iglesias, Uriah Heep, Президент США Білл Клінтон та Папа римський Іван Павло ІІ та багато інших, включаючи зірок української та російської сцени: Океан Ельзи, ВВ, Тарас Чубай, ТНМК, Тартак, Таісія Повалій, Алла Пугачова, Філіп Кіркоров, Машина Часу та багато інших.

Ми здійснювали технічне забезпечення найбільших українських фестивалів - Таврійські Ігри, Червона Рута, Перлини Сезону. Наші послуги надали принадності та оживили кольори презентацій відомих брендів: Кока Кола, Інтел, Майкрософт, Рібок, Оракл, Мерседес-Бенц, Крайслер, Lucky Strike, Marlboro, Extreme, Nokia, Golden Telecom, Kyivstar, Gucci та багатьох інших.