«Янголи Watsons» прилетіли до 20 українських дітей із вродженими вадами серця

У березні 2017 року відбулася 20 операція в рамках проекту компанії Watsons Україна «Янголи Watsons». Двадцять дітей із вродженими вадами серця були успішно оперовані протягом півтора року, і проект триває. Операції проводяться завдяки коштам, отриманим від продажу спеціально створених магнітів, а також товарів з позначкою Watsons Exclusive, які можна придбати у торговельній мережі Watsons.

Проект «Янголи Watsons» впроваджений у жовтні 2015 року. Стратегічна мета проекту - зібрати за три роки 2,5 млн гривень на придбання 36 оклюдерів. Компанія випереджає план, вже за півтора роки зібравши таку суму. Оклюдери - це зовсім невеликі за розміром імпланти, які допомагають дітям із вродженими вадами серця уникнути складних операцій, при яких необхідно розрізати грудну клітину і зупиняти серце. Тож, більш ніж половина запланованих операцій вже успішно здійснена.

Ця та попередні 19 операцій було проведено для учасників абсолютно безкоштовно за підтримки благодійного фонду «Серця майбутнього», його засновником та хірургом Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова АМН України Богданом Черпаком та його колегами.

В рамках цього благодійного проекту Watsons співпрацює з Евгенією  Гапчинською – українською художницею та ілюстратором дитячої літератури. Вона створила унікальну колекцію магнітів з ілюстрацією янголів, які представлені в торговельній мережі Watsons. Кожен бажаючий може приєднатися до проекту та стати Янголом. Вартість магніту – 5 гривень. Окрім того, учасники Watsons Club мають можливість перерахувати отримані від покупок бали з карти Watsons на фонд проекту і таким чином зробити свій внесок у добру справу.

«На сьогодні більш ніж 471 450 наших покупців придбали магніти та зробили свій особистий внесок у здоров’я та повноцінне життя цих дітей, - розповідає керівник відділу корпоративних комунікацій та зав’язків з громадськістю Watsons Україна Катерина Веремєєва. – З моменту початку проекту ми  вже зібрали майже 2,5 млн гривень і сподіваємося на подальшу активну участь наших покупців у цій добрій справі».