Заходи партнерів

На заході обговорюватимуть глобальну торгову війну та Україну, заходи торгового захисту та експортний контроль в Українi, а також інші питання.

Business Course Supply Chain 1 дн. 18 жовтня, 2018, 09:00 |

Курс призначений для керівників і виконавчих команд, які хочуть змінити траєкторію розвитку своєї організації, структурувати бізнес і поєднати стратегію з операціями.

Тема цьогорічного Форуму, що відбудеться 18–19 жовтня 2018 року: «Creating the Future in a High-Tech World»: чи готовий світ та Україна до життя в епоху  реальності, що постійно змінюється та вимагає нових рішень та нових знань?

Мета конкурсу «Велопрацедавець 2018» – популяризація їзди велосипедом по місту і впровадження корпоративної велокультури, яка зміцнює здоров’я співробітників, скорочує кількість лікарняних і підвищує рівень працездатності.

Класифікацію медичних виробів і граничних продуктів, виконання наглядових аудитів для виданих сертифікатів обговорюватимуться на заході.

Kyiv IT Outsourcing Forum 2 дн. 19 жовтня, 2018, 09:00 |

Форум - це традиційна подія для власників і C-Level менеджменту українських IT аутсорсингових компаній.

Основна мета конференції - продемонструвати, що сучасні ГІС не тільки дозволяють досягти ситуаційної обізнаності, вони є важливим засобом прийняття рішень.

VI Щорічний форум юрисконсультів 7 дн. 24 жовтня, 2018, 08:30 |

На заході обговорюватимуть юридичну підтримку бізнесу та корпоративні новації.

Legal HR Fair 9 дн. 26 жовтня, 2018, 09:00 |

До участі запрошуються студенти усіх курсів юридичних факультетів та молоді правники, щоб знайти стажування чи роботу, поспілкуватися з професійними HR-менеджерами та отримати від них цінні поради.

На форумі говоритимемо про нинішній стан справ галузі та перспективи на майбутнє, аналізуватимемо прийняті закони та ознайомимось з першим досвідом їх застосування.

Software Development Forum 10 дн. 27 жовтня, 2018, 10:00 |

Software Development Forum – унікальна для українського ринку подія, оскільки саме тут обговорюються подальші вектори розвитку сервісної ІТ-індустрії країни.

IІI Щорічна Конференція аграрних юристів 14 дн. 31 жовтня, 2018, 09:00 |

Під час конференції розглядатимуться гострі та актуальні юридичні питання в агробізнесі.