Заходи партнерів

VoxUkraine прагне розвинути дискусію щодо доцільності та ефективності державної підтримки бізнесу та запрошує  до обговорення експертів.

Перший податковий форум: «Tax&Business Talks» 3 дн. 24 листопада, 2017, 09:00 |

Форум буде присвячений практичним проблемам – найактуальнішим «больовим точкам» у сфері оподаткування, – та шляхам їх вирішення

Форум присвячений сектору енергетики України та покликаний стати найбільшою комунікаційною платформою з фокусом на інвестиційні можливості, розвиток і реформування сектору відновлюваної енергетики.

Форум ресторанного франчайзингу FRANCHITHINK 9 дн. 30 листопада, 2017, 09:00 |

На території EXPO будуть представлені фірмові стенди 30 ресторанних франшиз.

Благодійна вечеря спрямована на підтримку навчальних програм, студентських стипендій та розвитку нового академічного містечка.

TOP Forum Україна 13 дн. 04 грудня, 2017, 09:00 |

Майбутнє оподаткування в Україні, тонкощі міжнародного оподаткування, майбутнє криптовалюти і блокчейн - головні теми TOP FORUM Ukraine.

Український банківський день у Лондоні 13 дн. 04 грудня, 2017, 09:00 |

Не пропустіть цю унікальну і своєчасну зустріч ключових осіб, що приймають рішення в українському банківському секторі, та їх закордонних колег.

VI TIGER CONFERENCE 14 дн. 05 грудня, 2017, 09:00 |

TIGER CONFERENCE об'єднає українських та світових лідерів зі сфери бізнесу, державного управління та громадянського суспільства, для участі у діалозі на тему "БАЧЕННЯ 2020: ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙ".

ІІ Міжнародний Форум «Innovation Market» Сьогодні 21 листопада, 2017, 09:00 |

Мета Форуму — представлення кращих інновацій у всіх сферах економіки України, пошук інвестицій для їх впровадження.

I Міжнародний ABC Форум Сьогодні 21 листопада, 2017, 08:30 |

Форум збере топ-менеджерів і провідних фахівців банків і фінансових установ, торгово-сервісних мереж, представників мобільних і поштових операторів.

У програмі заходу виступи цікавих спікерів, музична частина, фуршет з лаунж-зоною для спілкування, благодійний аукціон.

Захід буде присвячено вирішенню завдань цифрової трансформації України шляхом залучення провідних українських підприємств  ІКТ-індустрії та фінансування в рамках Європейської програми Horizon 2020.