Заходи партнерів

Захід - це найкращий майданчик для юридичного ринку, щоб підсумувати все, що було зроблено і чого досягнуто за минулий рік і до чого варто готуватися в новому.

Долучаетс до заходу, щоб дізнатися про останні тенденції у сфері стартапів та IT-бізнесу. 

Захід відбудеться на підтримку навчальних програм, студентських стипендій та розвитку нового академічного містечка Українського Католицького Університету.

Програма підготовки «CIA part 1» 4 дн. 16 грудня, 2019, 18:00 |

Знання та навички, отримані в рамках програми підготовки до кваліфікаційних іспитів CIA, є стандартом для фахівців з внутрішнього аудиту в міжнародних та українських компаніях.

На презентації програми у вас буде можливість отримати інформацію про семінар, ознайомитися з навчальними матеріалами, а також дізнатися інші деталі про курс. 

Семінар буде присвячений трансформаційним процесам, що відбуваються зараз як в тревел-менеджмент індустрії, так і в суспільстві в цілому.

На тренінгу будуть розглянуті типові питання, що виникають при роботі у програмі MS Excel. 

Квест-музей «Сила підпису» 10 дн. 22 грудня, 2019, 20:00 |

Ви зможете дізнатися історію підпису — від шумерів до наших днів. Відчути себе почеркознавцем-криміналістом. Потрапити до бібліотеки з величезними книгами, де кожна розповідає про найважливіші документи в історії людства та долі тих, хто їх підписав.

Благодійна акція «Дарунки на здоров’я» 19 дн. 31 грудня, 2019, 18:00 |

Акція направлена подарувати дітям шанс на одужання.

Цього року форум представить більшу кулькість панелей, щоб долучити більше експертів з різних галузей.

WealthPro Ukraine Kyiv 2020 70 дн. 20 лютого, 2020, 09:00 |

На конференції традиційно будуть розглядатися такі теми, як інвестування, бізнес імміграція, оподаткування, управління багатством, захист активів, побудова міжнародних структур та ін.

CP Awards 2020 78 дн. 28 лютого, 2020, 18:30 |

З жовтня 2019 по лютий 2020 року організаційний комітет приймає заявки на участь у конкурсі премії та розширені анкети номінантів, на підставі яких будуть визначатися фіналісти та лауреати премії.