Заходи партнерів

CIA (Certified Internal Auditor) - міжнародна кваліфікація «Дипломований внутрішній аудитор», яка присвоюється Інститутом внутрішніх аудиторів(The Institute of Internal Auditors).

III Annual Ukrainian Agribusiness Forum 2 дн. 19 листопада, 2019, 08:30 |

Ефективний і продуктивний 1-денний формат дозволяє охопити широкий спектр тем, включаючи фінансування та інвестиції, інновації і agtech, нові експортні ринки, корпоративні стратегії агрохолдингів, логістику та інфраструктуру.

Це унікальний майданчик для комунікації й відвертої дискусії про практику між законниками, чиновниками, податківцями, консалтинговими компаніями, аудиторами, корпоративними юристами та адвокатами.

Нововведення у митному законодавстві обговорюватимуться на заході. 

Споруда Музею – унікальна, бо символізує Правду про Голодомор, яка, після десятиліть її приховування та замовчування, ламаючи дах, виходить на світло з-під землі.

Долучайтеся до заходу, щод отримати інформацію про семінар, познайомитися з викладачем, ознайомитися з навчальними матеріалами, отримати уявлення про місце проведення занять, технічному оснащенні аудиторії.

EE Real Estate Forum & Project Awards 2019 9 дн. 26 листопада, 2019, 09:00 |

Серед гостей і спікерів - українські та закордонні девелопери, інвестори, розробники, архітектори, представники провідних консалтингових і брокерських компаній.

Програма підготовки «Project Manager Professional» 11 дн. 28 листопада, 2019, 09:00 |

Сертифікація Project Manager Professional (PMP)® від Project Management Institute є самою важливою та впізнаваною сертифікацією в галузі проектного менеджменту.

Участь у Форумі візьмуть представники великих саудівських та українських компаній, урядовці, а також галузеві асоціації.

Міжнародна конференція MC@WORK 13 дн. 30 листопада, 2019, 10:00 |

Цього року тема заходу — «Жінка Майбутнього» і те, як вона використовує технології та інновації на роботі й вдома.

III Annual Ukrainian Investment Roadshow 15 дн. 02 грудня, 2019, 08:30 |

Українське Інвестиційне Роуд-Шоу, щоб стати платформою для провідних корпорацій України, зібратися разом і зустрітися з найвпливовішими у Лондонському Сіті менеджерами фондових ринків, що розвиваються, інвестиційними банкірами і консультантами та широким колом зацікавлених сторін з фінансового співтовариства Лондона.

Стратегічні виклики і діджиталізація, а також інші питання обговорюватимуться на заході.