Заходи партнерів

Учасники зможуть прослухати презентації про суть та види лізингу, його переваги для бізнесу, отримати інформацію про особливості лізингових умов для різного обладнання та техніки, а також ознайомитися з пропозиціями від провідних лізингових компаній України.

Відвідайте захід та пройдіть комплексний ситуаційний іспит з управління бізнесом.

Ukrainian Gas E&P Forum 9 дн. 29 січня, 2019, 08:30 |

Форум скликається, щоб зібрати міжнародну аудиторію потенційних стратегічних інвесторів для зустрічі з ключовими зацікавленими сторонами з нафтогазового сектору України та отримання додаткової інформації про нові можливості інвестування та участі у Національній програмі України стосовно досягнення енергетичної самодостатності.

На заході обговорюватимуть взаємодію між правоохоронними органами та АМКУ та інші питання.

V Legal Banking Forum 17 дн. 06 лютого, 2019, 09:00 |

Аналіз стану ринку, тренди та подальші шляхи розвитку, результати реформ і не тільки стануть предметом відкритого та конструктивного обговорення юристів, банкірів, представників держорганів.

Open Mind Конференція 22 дн. 11 лютого, 2019, 09:00 |

Конференція покликана стати центральним заходом, що об'єднає на одній локації decision makers ринку нерухомості та суміжних сегментів з метою проаналізувати актуальну ситуацію в галузі.

Legal Agri Forum 24 дн. 13 лютого, 2019, 09:00 |

Розширення географії аграрного експорту, вплив законодавчих змін на ефективність аграрного бізнесу, інвестиції в галузь і держпідтримка аграріїв, актуальні проблеми землекористування – ці та інші питання розглядатимуться на форумі.

Курс дозволить структурувати знання керівників корпоративної безпеки, обмінятися досвідом та, на прикладі практичних кейсів, інтегрувати процеси корпоративної безпеки до процесів корпоративного управління.

 

Приєднуйтесь до лідерів енергетичного ринку України під час нашого першого і найбільшого енергетичного заходу в 2019 році, який відзначає 10-ту річницю, щоб дізнатись про новини для інвесторів, учасників ринку, підрядчиків, трейдерів та інших зацікавлених сторін.

В рамках конференції представники залізничних операторів, експедиторів та компаній вантажовласників, що користуються послугами залізниці, обговорять конкретні пропозиції щодо підвищення ефективності системи залізничних перевезень.

World Healthcare Congress Europe 44 дн. 05 березня, 2019, 09:00 |