Заходи партнерів

Український фінансовий форум 2017 1 дн. 21 вересня, 2017, 09:00 |

Форум - це відкритий майданчик для дискусії між представниками бізнесу, влади та експертного середовища.

SHARETHON 2017 – перша People Management конференція 1 дн. 21 вересня, 2017, 09:00 |

Перша People Management конференція для бізнес та HR-лідерів, яка організована у вигляді марафону з обміну інформацією між учасниками. Програма заходу складається із декількох раундів (стратегічного, практичного, інноваційного, інтерактивного та інших)

На Форумі обговорюватимуться останні податкові зміни, а також міжнародне податкове планування, трансфертне ціноутворення, BEPS.

III щорічна Аграрна фінансова конференція 2 дн. 22 вересня, 2017, 09:00 |

Конференція традиційно стане майданчиком для виступів представників агрокомпаній та галузевих експертів, обміну думками та професійної дискусії.

Інвестиційний форум міста Києва 2017 6 дн. 26 вересня, 2017, 09:00 |

Інвестиційний форум міста Києва 2017 року буде присвячено інвестиціям у туристичну інфраструктуру міста. Міська влада представить міжнародній та українській бізнес-спільноті пріоритети розвитку міста та інвестиційні проекти, які сприятимуть постанню Києва як міжнародної туристичної дестинації

Щорічна визначна подія в транспортній галузі України обіцяє зробити новий виток у розвитку транспортної галузі України.

VІ Судовий форум 8 дн. 28 вересня, 2017, 09:00 |

Судовий форум вже став однин із наймасштабніших та найвпливовіших заходів року на юридичному ринку країни.

Бізнес-форум OLEROM FORUM 1 10 дн. 30 вересня, 2017, 10:00 |

В рамках OLEROM FORUM 1 Україну вперше відвідають легендарний iГеній, винахідник, який змінив історію сучасних технологій, співзасновник компанії Apple – Стів Возняк.

Даний міжнародний форум покликаний стати майданчиком для залучення в галузь інвестицій і передових технологій.

Основна мета проведення форуму - створення інформаційного майданчику для дискусії, обміну думками та досвідом між експертами, представниками державних органів, бізнесу та громадських об`єднань.

На семінарі учасники дізаються  про те, що таке державна допомога та які існують ризики та можливості для бізнесу при дотриманні вимог державної допомоги.

Одеська офшорна конференція 14 дн. 04 жовтня, 2017, 09:00 |

Захід спрямований на залучення в Україну інвесторів, сучасних технологій видобутку нафти і газу, постачальників обладнання, досвідчених професіоналів та багато іншого.