Щорічний Пікнік Американської торговельної палати до Дня Незалежності США

demoА ви готові святкувати? Ми в Американській торговельній палаті в Україні раді запросити вас відзначити День народження Америки разом із нами на традиційному Пікніку до Дня незалежності Сполучених Штатів. Святкування відбудеться на стадіоні Київської міжнародної школи, у суботу, 7 липня.

 

 

ПРИДБАЙТЕ ВАШІ КВИТКИ ТУТ

Будь ласка, зверніть увагу, усі точки продажу на Пікніку прийматимуть лише безготівкові платежі. Ви зможете скористатися будь-якою платіжною системою, дійсною в Україні.

Який День народження без урочистого частування. Наше свято, як багатоярусний торт, складатиметься з різних частин. Перший ярус буде наповнений сучасною запальною музикою, конкурсами для дорослих та великим дитячим розважальним майданчиком, інтерактивними фотозонами та активностями. На другому рівні розташуються традиційні американські страви, освіжаючі напої та різні смаколики. А на вершині, як вишенька на торті – класні подарунки та виступ хедлайнера.

Тому не зволікайте, станьте першим, хто придбає перепустку на територію веселощів! Як завжди, ми пропонуємо декілька варіантів оплати, щоб ви могли обрати найзручніший для вас.

 

ГРАНД СПОНСОРИ
demo      demo      
СПОНСОРИ
   demo   demo
ПАРТНЕРИ
         demo      demo   
МЕДІА ПАРТНЕРИ
         demo   
Додати до календаря