Бізнес-сніданок WELDI «Секрети лідерства: поради від Сюзан Дангер»

demoНе секрет, що початок року завжди сповнений натхнення і рішучості щодо 12 місяців попереду. Зважаючи на це, ми підготували ексклюзивну сесію для першого заходу WELDI у 2018 році за участі нашого спеціального гостя - одну із найвпливовіших жінок Брюсселю, Сюзан Дангер.

Читайте детальні нотатки із заходу на англійській версії сайту.

Сюзан Дангер - виконавчий директор Американської торговельної палати Європейського Союзу, який є голосом американських компаній, які співпрацюють з Європою у питаннях торгівлі, інвестицій та конкурентоспроможності. Американська медіа-організація POLITICO назвала Сюзан Дангер однією з 20 найвпливовіших жінок Брюсселю. Пані Дангер відповідає за стратегічну діяльність та безперебійну роботу AmCham EU.

Модератор - Тетяна Прокопчук, Віце-президент Американської торговельної палати в Україні. 

Бути лідером захопливо і складно одночасно, ми навіть не завжди знаємо про усі приховані ризики. Тому дуже добре поспілкуватися з тим, хто може поділитися власною історією. Сюзан Дангер долучилась до нашої сесії, щоб розказати учасницям про секрети лідерства. Наш спікер досягла неабиякого успіху у професійному розвитку, і ми з нетерпінням чекали її рекомендацій.
Ініціатива Палати WELDI (Women's Executives Leadership Development Initiative) - це платформа для нетворкінгу та розвитку успішних, цілеспрямованих, сучасних жінок-лідерів. Щомісяця учасниці WELDI зустрічаються на бізнес-сніданках, щоб удосконалювати свої навички у прийнятті рішень та управлінні командою, а також плекати свої таланти та фокусуватись на покращенні особистих навичок. Крім того, учасниці можуть обговорювати цікаві теми в Facebook-групі та отримувати тематичні e-mail-повідомлення.

Ми пишаємося тим, що ініціатива WELDI вже об'єднала понад 400 керівниць високого рівня. Обіймаєте керуючу посаду в Компанії-члені Палати та маєте більше 5 років досвіду керування командою, але ще досі не приєдналися до нашої ініціативи? Долучайтеся вже сьогодні та не пропустіть унікальну можливість отримати нові ідеї, вміння, знання, які допоможуть покращити особисте та професійне життя. Також знаходьте нових ділових партнерів та друзів серед ділових жінок високого рівня. За детальною інформацією звертайтесь до Ірини Калмикової, Координатора з організації заходів.

 

ПРЕМІУМ СПОНСОР