Бізнес-сніданок WELDI «Як відзначити досягнення команди?»

demoМи вітаємо людей з різних приводів: з днем народження, весіллям, підвищенням на роботі тощо. Але чи не забуваєте ви відзначити вашу працьовиту команду? Напередодні новорічних свят заключний Бізнес-сніданок WELDI буде присвячений одночасно складній та захоплюючій темі - «Як відзначити досягнення команди?».

Участь тільки за запрошенням.
Вдячність за виконану роботу мотивує людей працювати ще краще та вірити у свої сили. Саме тому цього разу ми обговорюватимемо як керівнику підбити підсумки року, організувати новорічне корпоративне святкування та як відзначити досягнення команди.

Олександра Алхімович, Керуючий директор Luxoft Україна. Олександра обіймає провідні посади понад 6 років, вона бере активну участь у розвитку профорієнтаційного проекту та корпоративної MBA-програми.

Тарас Кириченко, Голова Правління «ПРАВЕКС-БАНК» Україна. Тарас має більше 10 років управлінської діяльності у банківській сфері, він завжди тримає руку на пульсі сучасних трендів.

Надія Васильєва, Модератор та натхненниця ініціативи WELDI.     

Який же святковий настрій без приємних сюрпризів? Ми та наші партнери підготували для учасниць лотерею з цінними подарунками. Головний приз – авіаквитки в Європу від туристичного агентства «Пілот». 

     

Ініціатива Палати WELDI (Women's Executives Leadership Development Initiative) - це платформа для нетворкінгу та розвитку успішних, цілеспрямованих, сучасних жінок-лідерів. Щомісяця учасниці WELDI зустрічаються на бізнес-сніданках, щоб удосконалювати свої навички у прийнятті рішень та управлінні командою, а також плекати свої таланти та фокусуватись на покращенні особистих навичок. Крім того, учасниці можуть обговорювати цікаві теми в Facebook-групі та отримувати тематичні e-mail-повідомлення.

Ми пишаємося тим, що ініціатива WELDI вже об'єднала понад 400 керівниць високого рівня. Обіймаєте керуючу посаду в Компанії-члені Палати та маєте більше 5 років досвіду керування командою, але ще досі не приєдналися до нашої ініціативи? Долучайтеся вже сьогодні та не пропустіть унікальну можливість отримати нові ідеї, вміння, знання, які допоможуть покращити особисте та професійне життя. Також знаходьте нових ділових партнерів та друзів серед ділових жінок високого рівня. За детальною інформацією звертайтесь до Ірини Калмикової, Координатора з організації заходів.

 

     ПРЕМІУМ СПОНСОР

ПАРТНЕР

ПАРТНЕРИ СЕРТИФІКАТІВ

   demo