Бізнес-сніданок WELDI «Як відзначити досягнення команди?»

demoНапередодні новорічних свят Палата провела заключний Бізнес-сніданок WELDI, присвяченийодночасно складній та захоплюючій темі - «Як відзначити досягнення команди?».
Головними доповідачами виступали Олександра Алхімович, Керуючий директор Luxoft Україна, Тарас Кириченко, Голова Правління «ПРАВЕКС-БАНК» Україна, та Надія Васильєва, Модератор та натхненниця ініціативи WELDI.

 

Усі спікери підкреслювали необхідність зміни підходу до проведення корпоративних святкувань на користь модифікації таких заходів у сімейні свята, спільні поїздки чи тематичні вечірки. Відзначалося, що керівникові необхідно залучатися до процесу підготовки заходу, а також заздалегіть підготувати свої вітальну промову. Головні правила прості: виступ має бути щирим та з ноткою гумору, тривати до 2 хвилин та власне розпочинати свято. Також доповідачі радять розповісти просту та зрозумілу оптимістичну історію, яка емоційно запам’ятається колегам. Під час корпоративних святкувань керівникові необхідно поспілкуватися із усіма співробітниками, дотримуючись правил етикету; доповідачі не радять фотографуватися із бокалом, щоб уникнути незручних трактувань.

Також обговорювали можливе питання культурного різноманіття – варто робити виступ мовою країни, де ви працюєте, а також враховувати культурні особливості країни та працівників, не акцентуючи на жодному з них.

Якщо ви хотіли б презентувати підлеглим символічні подарунки, то варто зважати, чи ви проводите захід для своєї безпосередньої команди чи усієї компанії загалом. У першому випадку доцільніше влаштувати такий формат, щоб усі отримали подарунки – це може бути формат «таємного санти», або ж безпрограшної лотереї, також добре підходять лекції на певну цікаву всім тему чи проведення ігор. Якщо проводиться захід для всієї компанії, то можна провести розіграш брендованих призів, які б приємно нагадували працівникам про компанію.

Загалом, завершення року – це прекрасний час для підведення підсумків та перегляду своїх планів та пріоритетів на найближче майбутнє. Як кажуть, найскладніший шлях – це шлях до себе, тому радимо Вам провести новорічні вихідні у гармонії з собою та набратися сил для нових звершень у новому році!

     

Ініціатива Палати WELDI (Women's Executives Leadership Development Initiative) - це платформа для нетворкінгу та розвитку успішних, цілеспрямованих, сучасних жінок-лідерів. Щомісяця учасниці WELDI зустрічаються на бізнес-сніданках, щоб удосконалювати свої навички у прийнятті рішень та управлінні командою, а також плекати свої таланти та фокусуватись на покращенні особистих навичок. Крім того, учасниці можуть обговорювати цікаві теми в Facebook-групі та отримувати тематичні e-mail-повідомлення.

Ми пишаємося тим, що ініціатива WELDI вже об'єднала понад 400 керівниць високого рівня. Обіймаєте керуючу посаду в Компанії-члені Палати та маєте більше 5 років досвіду керування командою, але ще досі не приєдналися до нашої ініціативи? Долучайтеся вже сьогодні та не пропустіть унікальну можливість отримати нові ідеї, вміння, знання, які допоможуть покращити особисте та професійне життя. Також знаходьте нових ділових партнерів та друзів серед ділових жінок високого рівня. За детальною інформацією звертайтесь до Ірини Калмикової, Координатора з організації заходів.

 

     ПРЕМІУМ СПОНСОР

ПАРТНЕР

ПАРТНЕРИ СЕРТИФІКАТІВ

   demo   demo