Бізнес-сніданок WELDI «Як уникнути професійного вигорання»

demoБагато працюючи та намагаючись встугнути за всіма дедлайнами, ми доволі часто почуваємося виснаженими, знаходимося у стресовому стані та думаємо, що неможливо встигнути все. Це є класичними ознаками професійного вигорання. На цьому Бізнес-сніданку WELDI ми обговорювали цю тему.
У чудовій компанії учасники поговорили про професійне вигорання, до яких наслідків воно може призвести та як уникнути його у кар’єрі. Традиційно наші досвідчені спікери допомогли учасницям WELDI розібратися у темі та поділились своїми знаннями.

Вікторія Тігіпко, засновниця та керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures, ініціатор створення програми Code Club UA з навчання дітей програмуванню. Вікторія також є президентом Одеського міжнародного кінофестивалю. 

Шевкі Аджунер, Директор ЄБРР в Україні, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку. Шевкі більше 20 років працює у ЄБРР в Україні та Туреччині і має чималий управлінський досвід.

Надія Васильєва, Регіональний директор, Microsoft, Регіон Чорного Моря. Модератор та натхненниця ініціативи WELDI.

 

Ініціатива Палати WELDI (Women's Executives Leadership Development Initiative) - це платформа для нетворкінгу та розвитку успішних, цілеспрямованих, сучасних жінок-лідерів. Щомісяця учасниці WELDI зустрічаються на бізнес-сніданках, щоб удосконалювати свої навички у прийнятті рішень та управлінні командою, а також плекати свої таланти та фокусуватись на покращенні особистих навичок. Крім того, учасниці можуть обговорювати цікаві теми в Facebook-групі та отримувати тематичні e-mail-повідомлення.

Ми пишаємося тим, що ініціатива WELDI вже об'єднала понад 400 керівниць високого рівня. Обіймаєте керуючу посаду в Компанії-члені Палати та маєте більше 5 років досвіду керування командою, але ще досі не приєдналися до нашої ініціативи? Долучайтеся вже сьогодні та не пропустіть унікальну можливість отримати нові ідеї, вміння, знання, які допоможуть покращити особисте та професійне життя. Також знаходьте нових ділових партнерів та друзів серед ділових жінок високого рівня. За детальною інформацією звертайтесь до Ірини Калмикової, Координатора з організації заходів.

     ПРЕМІУМ СПОНСОР

ПАРТНЕР