Бізнес-сніданок WELDI

demoМи повернулись до активної роботи після літньої перерви, а отже саме час відновити бізнес-сніданки WELDI. Розпочали з обговорення дуже цікавої теми - Баланс між роботою та особистим життям.

Робота, кар'єра та досягнення – дуже важливі для нас. Але нам також потрібно мати достатньо часу для сім'ї, друзів та для себе – для всього, що робить нас щасливими.

 

Здається, що спікери цієї сесії знають секрет як досягти балансу між проектами, зустрічами, конференціями, особистим розвитком та насолодою від життя.

 

Наші спікери:

Олена Кравець - Актриса, телеведуча, учасниця студії «Квартал 95», засновниця бренду жіночого одягу для вагітних. Разом із чоловіком Сергієм виховує трьох дітей: доньку Марію та однорічних двійнят – Ваню та Катю. Не зважаючи на щільний робочий графік та участь у багатьох проектах, Олена із задоволенням присвячує увесь вільний час своїм дітям.

Андрій Гундер - Президент Американської торговельної палати в Україні, провідний експерт із зв'язків з громадськістю та органами державної влади в Україні, виходець із Лондона. Андрій чудово поєднує щоденну зайнятість, наповнену зустрічами та інтерв'ю з особистим розвитком і вихованням двох синів.

Надія Васильєва - Генеральний директор Microsoft Ukraine, провідний експерт у сфері інформаційних технологій, успішна бізнесвумен, щаслива мати та чарівна жінка. Незважаючи на її завнтажений робочий розклад, Надія Васильєва знаходить час і для інших програм – вона незмінний модератор та натхненник ініціативи WELDI.
     ПРЕМІУМ СПОНСОР