Бізнес-сніданок WELDI

demoВересень об'єднує дозвілля та будні дні, відпустку та роботу. Тому ми вирішили, що саме час обговорити Баланс між роботою та особистим життям.

Участь тільки за запрошенням.
Робота, кар'єра та досягнення – дуже важливі для нас. Але нам також потрібно мати достатньо часу для сім'ї, друзів та для себе – для всього, що робить нас щасливими.

Здається, що спікери наступної сесії знають секрет як досягти балансу між проектами, зустрічами, конференціями, особистим розвитком та насолодою від життя.

Наші спікери:

Олена Кравець - Актриса, телеведуча, учасниця студії «Квартал 95», засновниця бренду жіночого одягу для вагітних. Разом із чоловіком Сергієм виховує трьох дітей: доньку Марію та однорічних двійнят – Ваню та Катю. Не зважаючи на щільний робочий графік та участь у багатьох проектах, Олена із задоволенням присвячує увесь вільний час своїм дітям.

Андрій Гундер - Президент Американської торговельної палати в Україні, провідний експерт із зв'язків з громадськістю та органами державної влади в Україні, виходець із Лондона. Андрій чудово поєднує щоденну зайнятість, наповнену зустрічами та інтерв'ю з особистим розвитком і вихованням двох синів.

Надія Васильєва - Генеральний директор Microsoft Ukraine, провідний експерт у сфері інформаційних технологій, успішна бізнесвумен, щаслива мати та чарівна жінка. Незважаючи на її завнтажений робочий розклад, Надія Васильєва знаходить час і для інших програм – вона незмінний модератор та натхненник ініціативи WELDI.

 

   ПРЕМІУМ СПОНСОР

Додати до календаря