Коучингові Компетенції в Бізнесі. Сесія 1

demoПерший сезон Бізнес школи палати присвячений ознайомленню із новим стилем управління - коучингом. Курс «Коучингові Компетенції в Бізнесі» складається з 10 пізнавальних та цікавих сесій, які фокусуються на корисних темах від основ до професійного коучингу.

З детальною програмою курсу, можна ознайомитися за посиланням.

Перша сесія: «Вітер змін: основи коучингу і введення в поняття» включала в себе наступне:

- Коучингові навички в роботі керівника: коли, з ким, навіщо і заради чого?

Як перестати бути менеджерами «відповідаючим на питання» і стати тими, хто «задає питання»
 

 

 

 

 

Бізнес школа Палати - це персональна програма розвитку для досвідчених керівників та топ-менеджменту компаній членів Палати. Під час наших курсів вони підвищать свої управлінські, керівні та інші професійні навички і будуть готові використовувати набуті знання для досягнення нових бізнес-горизонтів.

Цього року ми починаємо з підвищення ефективності та вмотивованості команди. Протягом курсу «Коучингові Компетенції в Бізнесі», який складається з 10 сесій, ви дізнаєтесь, як дати своїм співробітникам розуміння зв'язку між роботою і результатом, а також як використовувати коучинг для створення активної команди.

Курс буде проводити Анжела Ястреб, професійний коуч, засновник і директор Академія коучингової майстерності WPG, ментор Міжнародної федерації коучинга.

 

Партнер: