Прем'єра фільму англійською мовою "Як приборкати дракона 2"

demo

  • Дата
    10.06.2014
  • Час
    19:00
  • Місце
    Сінема Сіті (Ocean Plaza, вул.Горького 176)


Палата запросила своїх Членів з друзями та сім'ями на прем'єру мультфільму англійською мовою "Як приборкати дракона 2" - сіквел популярного мультфільму 2010, що виявився навіть цікавішим у багатьох аспектах за свого попередника. Сюжет мультфільму тісно пов'язаний з першою частиною і вражає своєю незвичайністю.

Сюжет. З моменту примирення вікінгів і драконів минуло п'ять років. Поки Астрід і інші хлопці проводять час змагаючись один з одним у популярних на острові драконівських гонках, Іккінг і Беззубик подорожують по небу, складаючи карту невідомих місць. Коли одна з таких пригод обертається відкриттям таємниці крижаної печери, що стала домівкою для сотень раніше небачених диких драконів і таємничого драконячого вершника, два друга опиняються в центрі битви за захист миру.
Жанр: Анімація/Пригоди
Рейтинг: PG
Продовжуваність: 102 хвилини
Офіційний трейлер: Дивитись тут.

Шанувальники кіно насолодилися освіжаючим розливним пивом від Carlsberg Ukraine, безалкогольними напоями від Coca-Cola Ukraine Limited та смачними частуванням від Jolly Time. По дорозі додому всі прихопили з собою свіжий випуск KyivWeekly, аби бути в курсі всіх подій.