Засідання Kомплаєнс-клубу «Як створити ефективну антикорупційну програму для захисту вашої компанії?»

demo

  • Дата
    22.06.2015

22 червня пройшло засідання Комплаєнс клубу Палати, присвячене тому, як створити ефективну антикорупційну програму. 

На початку зустрічі Тимур Хасанов-Батіров, Співголова Комплаєнс клубу, Селепей, Волковецький і Партнери поділився досвідом щодо того, яким чином забезпечити відповідність антикорупційної програми вимогам американського законодавства. Він також окреслив основні елементи ефективної антикорупційної програми. Перейдіть за посиланням, щоб ознайомитись із Презентацією

Юрій Войціцький, Співголова Комплаєнс клубу, ДТЕК презентував погляд ізсередини компанії на застосування антикорупційної програми. Він також зазначив, що, у той час як в Україні антикорупційні ініціативи стосуються перш за все державного сектору, кращі світові практики спрямовані саме на запобігання корупції у приватному секторі. 

Представники TRACE - Туй Тран, Менеджер з глобальних програм та партнерства та Девід Айрленд, Директор із розвитку міжнародного бізнесу презентували механізми наявні в організації для перевірки відповідності антикорупційної програми міжнародним стандартам та оцінки ризиків для ведення бізнесу в окремих країнах світу. Зокрема, вони презентували Результати оцінювання ризиків за країнамиДоповідь за країнамиДоповідь RAND Corporation щодо бізнес хабарництва та Глобальну доповідь щодо покарань за корупційні злочини.

Подальша дискусія стосувалася особливостей запровадження антикорупційної програми у окремих компаніях. 

Щоб долучитись до роботи Комплаєнс Клубу, звертайтесь до Олени Степанової, фахівця з питань стратегічного розвитку.

Додати до календаря