Презентація концепції реформування регулювання діяльності Представництв в Україні

demo

  • Дата
    18.11.2015

18 листопада Палата провела Презентацію Концепції реформування регулювання діяльності Представництв в Україні, розробленої Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, проектом канадського фонду «Агрітім» EDGE та командою експертів. 

Метою зустрічі було зрозуміти актуальність питання для бізнесу та визначити основні проблемні питання у цьому контексті. Зокрема, Ірина Бакіна та Сергій Верланов презентували можливі шляхи вирішення основних питань, що стосуються створення, функціонування та закриття тимчасових представництв з точки зору правового регулювання та оподаткування. 

Подальша дискусія, за участі представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олесі Залуської та Христини Попович, а також представників проекту канадського фонду «Агрітім» EDGE Валерія Добровольського та Олександра Шабалкова стосувались окремих специфічних питань, зокрема, щодо реєстрації представництв іноземних банків та питання службових карток для іноземних працівників представництв. 

Для того, щоб долучитись до роботи Комітету Палати з питань правової політики, будь ласка, звертайтесь до Олени Степанової, менеджера з питань стратегічного розвитку (координатора комітетів).

 

 

Додати до календаря