Освітній семінар «Позови прокуратури: захист інтересів держави чи тиск на бізнес?»

demoЗахід було організовано спільно з компанією-членом Aequo LLC.
Учасники мали нагоду обговорити господарські та адміністративні позови прокуратури, заявлені в інтересах держави. Експерти, з практичним досвідом участі у подібних справах, поділились своїми перемогами та труднощами, які виникають у спорах за участі прокурора.

Зокрема, мова йшла про наступне:

  • Загальні тенденції: чого очікувати бізнесу в 2019-2020 роках?
  • Типові кейси: спори щодо землі, приватизації, нерухомості
  • Вектор розвитку судової практики
  • Практичні поради
  • Прокуратура vs ЄСПЛ: справа про мораторій

 

Спікери:

Ярослав Грегірчак, заступник бізнес-омбудсмена.

Пан Грегірчак – досвідчений юрист з більш ніж 15-річним практичним досвідом у транскордонних корпоративних фінансах, забезпечених операціях, а також у міжнародному арбітражному та адміністративному праві.

 

Сергій Репецький, заступник прокурора міста Києва.

Сергій розпочав свою кар'єру в якості слідчого в органах внутрішніх справ України. Згодом він обіймав посаду головного спеціаліста – юрисконсульта Голосіївського районного центру зайнятості міста Києва. Сергій також має досвід роботи в якості адвоката та юрисконсульта приватних компаній.

 

Олена Шведова, директор юридичного департаменту, UMG Investments.

Олена має більш ніж 14-річний досвід роботи в юриспруденції. Експертиза Олени Шведової включає ділове та земельне право, питання корпоративного управління та міжнародних відносин.

 

Павло Горбасенко, суддя Господарського суду Київської області.

Павло має 12 років досвіду роботи в господарському суді. Він почав свою кар'єру у 2007 році у Вищому господарському суді України як виконавчий секретар судової палати.

 

Олена Перцова, радник, Aequo LLC.

Олена спеціалізується на вирішенні корпоративних конфліктів та складних судових спорів, захисті бізнесу від рейдерських захоплень, банківських спорах, а також на представництві інтересів бізнесу у спорах з органами державної влади.

 

Андріана Кульчицька, партнер, АО «Назар Кульчицький та партнери».

Андріана спеціалізується на захисті права власності у спорах з органами державної влади, кримінальних справах щодо злочинів у господарській діяльності. Вона також представляє інтереси клієнтів у Європейському суді з прав людини, зокрема, у справах щодо порушення права власності та права на справедливий судовий розгляд.

 

Під час заходу учасники мали унікальну можливість долучитись до дискусії за участі суддів, прокурорів, профільних адвокатів та представників бізнесу. До обговорення пропонувались виключно практичні питання та реальні кейси, з якими зустрічається бізнес у спорах із державою та прокуратурою. Також вони першими мали нагоду почути професійну думку щодо рішення Великої Палати Верховного Суду стосовно мораторію на продаж землі (за наслідками прецедентного рішення ЕСПЛ у справі «Зеленчук і Цицюра проти України).

 

Захід було організовано спільно з: