Сесія бізнес-школи Палати «Техніки результативного діалогу»

demoМи не завжди помічаємо, що переговори – це частина нашого повсякденного життя. Будь-який працівник, незалежно від своєї посади, має досягати домовленостей та вирішувати складні проблеми. Дана сесія AmCham Business School буде присвячена «Технікам результативного діалогу».
Учасники мали нагоду розширити свої знання про побудову ефективної комунікації під час переговорів та дізнатися про 9+ універсальних технік активного слухання, які допоможуть:

  • структурувати будь-який діалог
  • здобувати більше корисної інформації
  • стабілізувати емоції під час комунікації та побудувати довіру у перемовинах
  • вирішувати складні ситуації

 

Спікер:

Ольга Тютюн, заступник керівника Українського Центру Медіації (Києво-Могилянська бізнес-школа) з проектів регіонального розвитку.

Ольга є бізнес-медіатором Академії Мюнхенської ТПП (Німеччина), бізнес-тренером ТПП та магістром міжнародного права.

 


Як поводитись під час переговорів, про що запитувати, як побудувати взаєморозуміння – такі питання часто виникають перед перемовинами. І щоб дати на них відповіді, ми розпочинаємо наступний семестр Бізнес-школи Палати – Мистецтво перемовин, організований спільно з ADER HABERКиєво-Могилянською Бізнес Школою та Українським Центром Медіації.

Слідкуйте за оновленнями та додайте наступні сесії до свого календаря:

Середа, 29 травня – Пастки сприйняття в комунікаціях
Середа, 12 червня – Як вести переговори з більш сильним опонентом – стратегії успіху
Середа, 26 червня – Робота з довірою у переговорах

Ви можете відвідувати як весь курс, так і окремі сесії, які вас найбільше цікавлять. Учасники, які пройдуть мінімум 4 з 6 занять, отримають сертифікат про завершення курсу.

 

ОСВІТНІ ПАРТНЕРИ

                    

ПАРТНЕР