TBW GLOBAL

demo

 • Директор:
 • Адреса:
  Leeds, LS12 6LL, 4 Royds Close, The Brainworks,
 • Пошта:
 • Телефон:
  +44 (870) 748-8000
 • Місто:
  Leeds
 • Факс:
  +44 (870) 748-8000
 • Сайт:

Більше інформації

Глобальна місія
Місцева підтримка
Компанія TBW Global пропонує спектр важливих для бізнесу послуг, які допомагають міжнародним організаціям, які забезпечують оборону та безпеку, формувати свої цілі та досягати їх.
Завдяки 30-річному досвіду ми надаємо безпечну, зручну у використанні, інноваційну технологію та професійні послуги через представництва по всьому світі.  Ми спрощуємо процеси комунікації та керування проектами для більш ніж 2500 клієнтів у суспільному та приватному секторі.
Компанія TBW Global надає послуги захисту та багатомовної комунікації для країн-членів НАТО, Міністерства оборони Сполученого Королівства, Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки, Збройних сил Канади та великої кількості основних світових підрядників в сфері оборони та аерокосмічних технологій.
Ми надаємо безпечні послуги письмового та усного перекладу, культурний аналіз, забезпечуємо керування ризиками під час подорожей, багатомовне радіоперехоплення, рольові ігри та сценарії, базуючись на програмах навчання та керування навчанням та збільшення штату.
Ми розміщуємо професійних лінгвістів компанії TBW Global у таких країнах, як Україна, Ірак, Курдистан, Афганістан, Саудівська Аравія, Оман, Північна Америка та Йорданія.
Наша місія
Компанія TBW Global присвятила себе наданню послуг необхідної підтримки для важливих гравців в сфері міжнародної безпеки. Ми розміщуємо спеціалістів там, де вони потрібні нашим клієнтам. Завдяки нашому професійному підходу та прагненню забезпечення якості ми допомагаємо нашим клієнтам виконувати будь-які складні завдання, з якими вони стикаються, незалежно від того, що вони роблять.

Міжнародні контакти:
WASHINGTON, DC
East, 2200 Pennsylvania Ave NW, 
Washington, 
DC 20037, USA (США)
info@tbwglobal.com 
+1 202 772 3100    

LEEDS, UK
Link Up House, Ring Rd, 
Leeds 
LS12 6AB
info@tbwglobal.com 
+44 (0) 870 748 8000