DHL Logistics (Ukraine), LLC

demo

 • Директор:
  Олександр Матвієнко
 • Адреса:
  Київ, 03038, Вул. Миколи Грінченка, 4Б
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 200-3900
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 200-3901
 • Сайт:

Більше інформації

Компанія ДХЛ є світовим лідером в сфері логістики і експрес-доставки, яка пропонує клієнтам нові рішення на основі розроблених принципів по єдиній системі. Маючи глобальний досвід у знаходженні простих і практичних рішень, щодо найбільш оптимальних способів доставки вантажу, експрес-доставки, авіа, морських та наземних перевезень, задовольняючих інтереси клієнта, ДХЛ охоплює весь спектр послуг з поглибленим розумінням місцевих ринків. Мережа ДХЛ охоплює більш ніж 220 країн і територій у всьому світі. ДХЛ утримує лідируючі позиції завдяки передовим технологіям і більш ніж 170 000 працівників компанії, відданих своїй справі, надають швидкий і надійний сервіс з метою перевищення сподівань клієнтів. Об'єднавшись тепер під одним брендом ДХЛ, DHL Worldwide Express, Danzas і Deutsche Post Euro Express, і ставши однією великою компанією,

ДХЛ пропонує новий та повний спектр послуг в сфері експрес-доставки, перевезення вантажу та знаходженні найбільш оптимальних шляхів доставки по єдиній системі існуючих послуг в сфері логістики. Компанія ДХЛ Логістика є підрозділом компанії ДХЛ, яка успішно здійснює транспортування фрахту морським та повітряним шляхом і тим самим підбираючи найбільш оптимальні шляхи доставки вантажу незалежно від його розміру та ваги, а також доставка вантажу в межах країни, і зберігання вантажу на складі з застосуванням самої сучасної системи контролю. ДХЛ пишається тим, наскільки глибоко розуміє потреби клієнта, як на місцевому так і глобальному рівнях. Про це також свідчить широке покриття мереж ДХЛ.Здійснюючи авіаперевезення, ДХЛ надасть Вам такі послуги доставки вантажу, які будуть відповідати Вашим потребам. Ви завжди зможете отримати інформацію про свій вантаж, його місцеперебування і гарантію щодо ефективного здійснення доставки вантажу відправниками. Завдяки глобальній мережі ДХЛ Логістика, є можливість здійснювати морські перевезення від "дверей до дверей". Надання послуг в сфері морських перевезень також забезпечить всі потреби клієнта, маючи при цьому чітку структуру затверджених тарифів. До морських перевезень ми також включаємо послуги FCL та LCL.

Будучи передовим лідером, ми пропонуємо конкурентноспроможні ціни за високий рівень сервісу. Здійснення системи послуг в сфері логістики, розробка транспортних рішень згідно потреб клієнта забезпечується завдяки передовим інформаційним технологіям.