CREDIT AGRICOLE BANK, PJSC

demo

Більше інформації

Креді Агріколь Банк - це сучасний універсальний банк та найстарший іноземний банк в Україні. Власником банку є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole (Франція). Креді Агріколь Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та пропонує повний спектр банківських послуг. Згідно з класифікацією Національного банку України, Креді Агріколь Банк належить до групи найбільших банків і займає 9 місце за обсягом активів серед банків України. Регіональна мережа банку налічує 150 відділень. Власна банкоматна мережа Креді Агріколь Банку складається з 300 банкоматів. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків. Понад 300 000 активних приватних клієнтів та близько 18 000 корпоративних довірили свої фінансові справи Креді Агріколь Банку. Це свідчить про надійність і відмінну ділову репутацію. Банк надає повний спектр послуг бізнесу, приділяючи особливу увагу співпраці з компаніями агропромислового комплексу.

Як стратегічний партнер для агробізнесу, Креді Агріколь пропонує своїм клієнтам поєднання аграрної та фінансової експертизи, а також інноваційні рішення для українського ринку. Також банк посідає впевнені позиції на ринку автокредитування.

 Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».