Kyiv International School

demo

 • Директор:
  Люк Вудруфф
 • Адреса:
  Київ, 03115, Пров. Святошинський, 3A
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 452-2792
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 423-6166
 • Сайт:

Більше інформації

Некомерційний учбовий заклад Київська міжнародна школа (КМШ) була заснована у вересні 1992 року для забезпечення якісною освітою англійською мовою дітей від дошкільного віку до старшої школи. У 201​5-2016 навчальному році близько 640 учнів з більш ніж 44 країн світу навчаються в школі, серед яких діти представників дипкорпусу, міжнародного бізнес-товариства та української спільноти. 

Школа акредитована Асоціацією коледжів та шкіл Середніх Штатів (MSA) в США та має дозвіл Організації міжнародного бакалаврату на підготовку учнів та видання диплому бакалавра. Ми надаємо можливості навчатися англійською мовою за освітньою американською програмою починаючи з дворічного віку та закінчуючи 4-м загальноосвітнім рівнем (12 класів системи освіти США). У КМШ працюють кваліфіковані вчителі та спеціалісти із образотворчого мистецтва, фізичної культури, музики, французької, іспанської, німецької, російської та української мов, комп'ютерних технологій та бібліотечно-медійного центру. КМШ також пропонує студентам, які планують надалі вчитися закордоном, курси Міжнародних навчальних програм AP та IB. 

З травня 2001 року школа займає нове та відремонтоване приміщення, а з серпня 2004 року було відремонтовано та відкрито приміщення для старшої школи. В 2007 році було збудувано дитячий майданчик для початкової школи, додано бібліотеку, 2 компютерні класи, музичний клас, кімнату з образотворчого мистецтва та кімнату для вчителів. Школа розташована в зеленій зоні Києва на великій впорядкованій ділянці, і має бібліотечно-учбовий центр. 3 повністю обладнані компютерні класи, сучасні класні кімнати, об'єднані бездротовим виходом у мережу Інтернет, сучасно обладнану хімічну лабораторію, відділення дитячого садка, художню студію, басейн, 2 спортивні зали, стадіон, музично-драматичну студію, окремий шкільний кафетерій та їдальню. У фойє першого поверху є великий тропічний зимовий сад з природним освітленням. 

Академічна програма спрямована на оволодіння учнями різноманітними знаннями, навичками та вміннями. Це досягається через розвиток специфічних навичок та умінь шляхом застосування як індивідуального підходу до кожного учня, так і групової роботи.

Філософія навчання базується на принципах :

 1. всі учні можуть успішно навчатися,
 2. успіх породжує успіх,
 3. школа повинна створити умови для успіху.

Ця академічна програма перевірена на практиці та є досить успішною.