Gefco Ukraine

demo

 • Директор:
  Ірина Новікова
 • Адреса:
  Київ, 01032, Вул. Жилянська, 110
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 287-8889
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 287-8897
 • Сайт:

Більше інформації

GEFCO Україна входить до складу міжнародної групи GEFCO, яка була створена у 1949 році у Франції і є одним із ТОР 10 транспортно-логістичних операторів Європи. GEFCO є світовим лідером у логістиці автомобільної промисловості.

Група GEFCO володіє інтегрованою інфраструктурою у шести ключових напрямах: логістика автомобілів і запчастин, міжнародні перевезення вантажів автомобільним та залізничним транспортом, міжнародні морські та авіа перевезення, гнучкі екологічні рішення щодо тари та упаковки (GefBoxSystem), складська логістика та кросс-докінг, представлення інтересів клієнтів у митних органах.

У розпорядженні GEFCO є міжнародна наземна мережа комплектування вантажів та автоперевезень з повним і частковим завантаженням. В її склад входить 150 логістичних центрів і кросс-докінгових платформ, загальна площа яких складає 700 тис.м2. Вони з’єднані 600 лініями вантажоперевезень. GEFCO володіє рухомим складом з 3 500 залізничних вагонів та 3 800 автовозів.

В 2015 році GEFCO придбала компанію IJS Global. Ця голландська компанія володіє значним досвідом у сфері міжнародних авіа-морських перевезень, що помітно посилює позиції компанії в даному сегменті транспортних послуг.

Придбання IJS Global дозволить GEFCO далі розширювати міжнародну мережу в пріоритетних стратегічних регіонах, зокрема, в Китаї, Південно-Східній Азії та США. Ця покупка дозволить збагатити досвід в таких стратегічних галузях, як фармацевтика, сфера високих технологій, індустрія моди, аерокосмічна галузь і оборонні проекти, гуманітарна діяльність.