AVON COSMETICS UKRAINE

demo

 • Директор:
  Єлизавета Коробченко
 • Адреса:
  Щасливе, 08325, Харківське шосе, 5
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 230-3600
 • Місто:
  Щасливе
 • Факс:
  +38 (044) 230-3692
 • Сайт:

Більше інформації

Заснована у 1886 році, Avon є найбільшою у світі компанією прямого продажу з кількістю представників більш ніж 6 млн. осіб. Avon пропонує свою продукцію у понад 100 країнах світу, пропонуючи косметичну продукцію та можливості започаткування власного бізнесу. Характерними рисами діяльності Avon є якість та високі стандарти, задекларовані в принципах та цінностях компанії. З 1997 року Avon посідає провідну позицію на українському косметичному ринку - поєднання високоякісної продукції та відданості жінкам забезпечує формулу успіху та перемоги. 

Згідно даних Euromonitor International Ltd* за результатами 2014 року Avon визнано брендом №1 на ринку України в категорії косметики та засобів особистої гігієни за обсягами роздрібного продажу, включаючи прямі продажі, у вартісному вимірі на основі роздрібних цін.

Avon - компанія з високою соціальною відповідальністю, що піклується про здоров'я та фінансову незалежність жінок. У 1992 році компанія Avon ініціювала програму «Разом проти раку грудей». На сьогодні Avon - комерційна організація, яка зробила найбільший у світі внесок у боротьбу проти раку молочної залози в порівнянні з іншими корпораціями світу. З того часу року було зібрано понад 780 млн. доларів США. З 2001 року збір коштів було розпочато і в Україні, здійснюється він за допомогою продажу продукції «Рожева стрічка». З 2001 року зібрано більше 2 млн. дол. благодійних коштів, які спрямовуються на придбанная сучасного мамографічного обладнання, навчання лікарів та фінансування безкоштовної «гарячої» лінії 8-800-5050-900. У 2005 році, завдяки коштам, зібраних від продажу товарів серії «Рожева стрічка», було придбано перший мобільний мамографічний комплекс, аналогів якому немає в Україні.  

Із 2009 року Avon підтримує Національну гарячу лінію по протидії насильству Міжнародного жіночого правозахисного Центру «Ла Страда Украина» 0 800 500 335. Щорічно 10 людей звертаються за консультацією. Крім того, з 2012 року компанія підтримує розвиток та впровадження в Україні програми підтримки сім`ї, яка включає підготовку молоді до життя у подружжі, на державному рівні.

У 2015 році втретє стартувала глобальна програма від Avon «Грант на навчання дитини», в рамках якої діти й онуки Представників і Координаторів Avon мають отримують грант у розмірі $ 2100 на навчання дитини у вищому або спеціалізованому навчальному закладі України. 

Avon є однією з компаній-засновників Української Асоціації Прямого Продажу. 

Завітайте до сайту компанії Avon - www.avon.com.ua