UKRPLASTIC PUBLIC CORPORATION

demo

 • Директор:
  Ірина Мірошник
 • Адреса:
  Київ, 02002, Вул. Євгена Сверстюка, 1
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (067) 413-4988
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 517-3683
 • Сайт:

Більше інформації

ПАТ "УКРПЛАСТИК" — один з найбільших у Східній Європі виробник гнучких пакувальних матеріалів для харчової, косметичної, фармацевтичної та ін. галузей. Входить в топ-15 європейських компаній даного профілю. Компанія заснована в 1927 році. ПАТ «УКРПЛАСТИК» поставляє гнучкі пакувальні матеріали та упаковку компаніям Росії, України, Казахстану, Білорусії, Молдови, Литви, Латвії, Естонії, Чехії, Румунії, Франції, Північної та Південної Африки.

Підприємство посідає провідні позиції серед виробників гнучких пакувальних матеріалів Східної Європи. Підтвердженням цього слугують численні відзнаки та нагороди УКРПЛАСТИКА на міжнародних професійних конкурсах. Зокрема, упаковку УКРПЛАСТИКА відзначена 14 нагородами Gravure Association of America (GAA, www.gaa.org), 8 нагородами European Rotogravure Association (ERA, www.era.eu.org), 8 нагородами Packaging & Label Gravure Association (EFIA, www.efia.uk.com), 2 нагородами Flexo Tech International Print&Innovation (www.paperaadprint.com), 6 нагородами European Flexographic Technical Association (EFTA, www.efta.co.uk) і 18 нагородами World Packaging Organization (WPO, www.worldpackaging.org). Останні нагороди - абсолютний рекорд серед всіх компаній Східної Європи, які зайняті в пакувальному бізнесі.

УКРПЛАСТИК – одне з найбільших підприємств в Європі, яке виготовляє біаксіально-орієнтовані поліпропіленові плівки, включаючи прозорі, металізовані та наповнені; спеціальні соекструзійні багатошарові бар’єрні плівки; плівки з твіст-ефектом; ламіновані матеріали; липкі етикетки, пакети, тощо.

Компанія УКРПЛАСТИК єдина в Україні і одна з небагатьох у Східній Європі виробників гнучких пакувальних матеріалів та упаковки, яка діє на принципах системи НАССР, сертифікована і постійно підтверджує свою відповідність вимогам міжнародних стандартів щодо забезпечення якості виробів, безпеки виробничого процесу, менеджменту навколишнього середовища, безпеки праці та здоров'я працівників за ІSО 9001, ІSО 22000, ІSО 14001, ОHSAS 18001, BRC. Атестована лабораторія служби якості виконує повний комплекс тестування пакувальних матеріалів, включаючи визначення бар'єрних характеристик і рівня залишкових розчинників у віддрукованих плівках.

УКРПЛАСТИК системно інвестує значні ресурси у впровадження нових, екологічно безпечних та ресурсозберігаючих технологій.