Hermes-Trading LLC

demo

Більше інформації

Компанія «Гермес-Трейдінг» була заснована у 2002 р. і входить до ТОП-15 вітчизняних зернотрейдерів, тісно співпрацюючи з сільгоспвиробниками більшості регіонів України. Річні об’єми торгівлі компанії перевищують півмільйона тонн зернових і олійних культур. Серед партнерів та клієнтів компанії – найбільші міжнародні та вітчизняні установи та підприємства.  

ТОВ «Гермес-Трейдінг» також надає елеваторні послуги, такі як зберігання, очищення та сушіння. З головним офісом у м. Київ, ТОВ «Гермес-Трейдінг» веде закупівельну діяльність на більшості території України, маючи торгівельні представництва у Кіровоградській, Черкаській, Вінницькій, Дніпропетровській та Миколаївській областях. 

Компанія нарощує власний автопарк, що на сьогодні представлений автомобілями MAN та SCANIA. 

Крім того, підприємство входить до групи компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг», загальний земельний банк якої становить 73 000 га, де вирощуються такі культури як пшениця, кукурудза, ячмінь, соняшник, цукровий буряк, ріпак, горох і ряд інших культур.

Чотири елеватори та Світловодський річковий термінал (потужністю 94 000 т одночасного зберігання зернових та довжиною причалу 240 м, що дозволяє одночасне швартування двох плавзасобів) групи компаній забезпечують загальні потужності одночасного зберігання зернових на рівні 363 000 т. Всі елеватори оснащені сучасним обладнанням таких виробників як BÜHLER (Швейцарія/Німеччина), GSI (США) та ін. 

Група компаній також займається цукровим виробництвом, тваринництвом, молочним виробництвом, садівництвом, вирощуванням насіннєвого матеріалу, тощо. Окрім того, група компаній реалізувала МТК «Петриківське молоко», розрахований на 5 000 голів ВРХ голштинської породи (2 400 з яких – дійні) та проектною потужністю на день - 70 тонн молока, придатного для виробництва дитячого харчування. 

Впевнено слідуючи своєму девізу «Не зупинятися на досягнутому!», зерноторгова компанія «Гермес-Трейдінг», група компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг», активно інвестує у різноманітні проекти, приділяючи особливу увагу розвитку соціальної сфери регіону та його жителів.