Raiffeisen Bank Aval, PJSC

demo

 • Директор:
  Олександр Pysaruk
 • Адреса:
  Київ, 01011, Вул. Лєскова, 9
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 490-8888
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 490-8889
 • Сайт:

Більше інформації

Відкрите акціонерне товариство “Райффайзен Банк Аваль" є українським комерційним банком повного циклу з іноземними інвестиціями і був заснований у 1992р. З квітня 2005 року банк є членом провідної австрійської банківської групи Райффайзен Інтернаціональ - однієї з найбільших банківських груп у Центральній та Східній Європі, до якої входять банки, лізингові компанії та інші фінансові установи на 17 ринках регіону. Станом на 30 червня 2015 року Групі Райффайзен належало 96,45% акцій Райффайзен Банку Аваль. Банк займає лідируючі позиції на українському банківському ринку за низкою ключових показників.

Банк пропонує широкий спектр стандартних та інноваційних продуктів і послуг, серед яких: управління рахунками, грошові перекази, робота з картками, кредитні та депозитні програми і продукти для фізичних осіб та корпоративних клієнтів, зарплатні проекти, управління грошовими потоками, проектне фінансування, торгове фінансування, лізинг, факторинг, інвестиційний банкінг, документарні операції та гарантії, послуги на грошовому та фондовому ринках, операції з банківськими металами тощо.

Вагомі успіхи банку традиційно визнають і в Україні, і за її межами впливові видання та експерти, рейтингові компанії, партнери та клієнти.

Банк прагне й надалі підвищувати якість обслуговування клієнтів, використовуючи свій досвід та досвід банків — членів групи Райффайзен Банк Інтернаціональ, а також новітні технології.

Для отримання детальнышої інформації звертайтеся до нашого цілодобового Інформаційно центру за номером 0(800) 500-500 (безкоштовно в межах України), 490-88-88 (київський міський номер) або 521 (для абонентів МТС) чи на сайт www.aval.ua.