Ward Howell Ukraine

demo

 • Директор:
  Ігор Кабузенко
 • Адреса:
  Київ, 01025, Пров. Рильський, 6
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 377-7750
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 377-7751
 • Сайт:

Більше інформації

Ward Howell Україна  

Компанія Ward Howell була заснована в 1951 році містером Wardwell Howell, консультантом з питань новаторського управління, чия робота допомогла створити та затвердити пошук керівників вищої ланки як професію. Вперше клієнтам були запропоновані консультаційні послуги з ідентифікації, оцінки та залучення найкращих кандидатів, незважаючи на те активно вони шукають роботу чи ні.

У 1993 році Ward Howell стала першою міжнародною компанією з пошуку керівників вищої ланки, яка вийшла на ринок СНД. З тих пір наша компанія займає лідируючі позиції серед консультантів з пошуку керівників і розвитку лідерства в регіоні. У 2004 році Ward Howell відкрила свій офіс у Києві, щоб задовільнити швидко зростаючий попит на послуги щодо пошуку керівників вищої ланки в Україні.

Ward Howell пропонує комплексний підхід щодо надання консультаційних послуг. Ми шукаємо і розвиваємо лідерські таланти та допомагаємо нашим клієнтам створювати процеси і системи розвитку лідерства або адаптувати їх відповідно до стадії розвитку бізнесу.

Наші послуги:

1. Пошук керівників вищої ланки

Ми допомагаємо нашим клієнтам визначити свої стратегічні вимоги, ідентифікувати та залучити талановитих топ-менеджерів, забезпечуючи їх успішну інтеграцію. Ми також консультуємо наших клієнтів щодо стратегій мотивації і компенсації топ-менеджменту, в тому числі щодо довгострокових планів стимулювання та опціонних програм.

2. Розвиток лідерства

Ми допомагаємо оцінити потенціал окремих топ-менеджерів і управлінських команд та підвищити їхню ефективність шляхом впровадження передових методологій оцінки керівників, розвитку топ-менеджерів, програм планування спадкоємності та коучингу керівного складу, а також стратегічних сесій і практикумів для керівників.

3. Корпоративне управління

Ми допомагаємо визначити оптимальні моделі корпоративного і акціонерного управління та впровадити передовий досвід в організаціях наших клієнтів, зокрема у приватних, акціонерних та провідних державних корпораціях.

4. Організаційний розвиток

Ми аналізуємо і трансформуємо ключові процеси, які впливають на продуктивність людей в організаціях. Ми покращуємо системи управління персоналом; допомагаємо нашим клієнтам вдосконалити їхню корпоративну культуру, цінності та бренд роботодавця; а також переглянути системи компенсації та KPI, що дозволяє ефективно реалізувати корпоративні стратегії.