Noosphere Ventures USA inc

demo

 • Директор:
  Михайло Рябоконь
 • Адреса:
  Дніпро, 49005, пр. Гагаріна, 103A
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (056) 767-1425
 • Місто:
  Дніпро
 • Факс:
  +38 (056) 767-1426
 • Сайт:

Більше інформації

Noosphere – міжнародна компанія з управління активами, чиє особливе стратегічне бачення та приватний капітал спрямовані на перетворення компаній з високим потенціалом на лідерів галузі. Компанія співпрацює з підприємцями, винахідниками та новаторами, надаючи їм необхідну матеріальну базу та кваліфіковану експертизу інноваційної складової проекту під час розбудови ефективних бізнес-систем.

Керівництво Noosphere складають серійні підприємці з досвідом проведення успішних IPO для власних компаній, оформлення угод за участю Microsoft, Google, eBay тощо, а також науковці з навичками практичної імплементації власних інноваційних бізнес-напрацювань.

Компанію було засновано у 2012 році американським підприємцем українського походження Максимом Поляковим, який розпочинав свою професійну діяльність у сфері цифрової економіки ще за часів її становлення в Україні на початку 2000х. Історії бізнес-успіху кандидата економічних наук пов’язані з такими всесвітньо відомими брендами, як Cupid plc., Maxymiser та Hitswise.

Компанія Noosphere вирізняється з-поміж інших симбіозом ROI-орієнтованого підходу та особливої корпоративної візії, що базується на принципі вертикальної інтеграції знань відповідно до тріади «філософія-наука-бізнес». Завдяки цьому компанії, в які інвестує Noosphere, декларують понад 500 мільйонів доларів США сукупного прибутку. Сьогодні погляди Noosphere розділяють вже понад 2000 фахівців у 17 країнах світу, і щорічно колективними зусиллями цих спеціалістів народжується понад 10 нових проектів.