Tetra Pak Ukraine, SE

demo

 • Директор:
  Ігор Череватов
 • Адреса:
  Київ, 04070, Вул. Спаська, 30A
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 354-2424
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 354-2444
 • Сайт:

Більше інформації

Компанія Тетра Пак є світовим лідером у виробництві систем та інтегрованих виробничих ліній з переробки та пакування харчових продуктів. Вона сьогодні має представництва у 165 країнах світу. 

В Україні компанію було засновано у 1989 році шляхом створення спільного підприємства-фабрики з виробництва пакувального матеріалу. Це була одна з найперших і на той час одна з найбільших прямих інвестицій в економіку України (у 1989 році частка Тетра Пак складала 23,9 млн. німецьких марок).  У вересні 1992 р. нова фабрика Тетра Пак відчинила свої двері, підприємство дало першу продукцію, хоча будівництво та монтаж обладнання  розпочалися у 1990 році.

У 1993 році компанія розширила свою діяльність в Україні, заснувавши компанію для ведення комерційних і маркетингових операцій та відділ технічного сервісу.

У 2002 році компанія Тетра Пак відзначила свій 50-річний ювілей від дня заснування у Швеції та 10 років роботи в Україні.  

Тетра Пак Україна активно сприяє розвитку харчової промисловості шляхом впровадження нових технологій і принципів роботи.  Це позитивно впливає на рівень виробництва та якість продуктів харчування, виготовлених в Україні.  Девіз компанії : “Дбає про корисне”,- і тому Тетра Пак завжди виявляв глибокий інтерес і прихильність щодо глобальних і національних ініціатив, які направлені на покращення життя суспільства, включаючи турботу про довкілля, освіту й охорону здоров'я. Як лідер, який динамічно розвивається у своїй галузі, компанія несе корпоративну відповідальність перед довкіллям і суспільством. Тетра Пак - ініціатор програм гуманітарної допомоги, а також програм шкільного харчування у більшості країн світу, в тому числі й в Україні.