NIBULON Ltd

demo

 • Директор:
  Олексій Вадатурський
 • Адреса:
  Миколаїв, 54030, вул. Велика Морська, 63
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (0512) 58-0404
 • Місто:
  Миколаїв
 • Факс:
  +38 (0512) 58-0405
 • Сайт:

Більше інформації

Сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН» створене у 1991 році, його незмінним керівником та засновником є Олексій Опанасович Вадатурський, Герой України. На сьогодні «НІБУЛОН» – це багатопрофільна компанія, яка займається не тільки виробництвом сільськогосподарської продукції та її експортуванням, будівництвом елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів, суднобудуванням, але й розвитком вантажного і пасажирського судноплавства.

 За 27 років існування підприємство, що пройшло шлях від невеликої фірми до компанії, в якій працює 6000 висококваліфікованих фахівців, інвестувало в економіку України 2 млрд доларів США. «НІБУЛОН» орендує та обробляє 83 тис. га в 12 регіонах України, щороку вирощуючи до 350 тис. тонн зернових і олійних культур високої якості. «НІБУЛОН» займає лідируючі позиції на зерновому ринку України та здійснює поставки с.-г. продукції у 70 країн світу (від Японії до Бразилії).

З 2009 року компанія реалізує інвестиційний проект з відродження річок Дніпро та Південний Буг як судноплавних транспортних артерій України. У рамках вказаного проекту вже збудовано 17 елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів,  а також відновлено судноплавство на річці Південний Буг. Окрім того, компанія має власний суднобудівно-судноремонтний завод – чи не єдине в Україні
підприємство, що сьогодні будує повнокомплектні
судна. Практично кожного місяця із заводського сліпу на воду спускається нове судно. Флот компанії «НІБУЛОН» налічує 71 одиницю. «НІБУЛОН» активно переорієнтовує свої вантажні потоки на водний транспорт, щорічно збільшуючи обсяги перевезень внутрішніми водними шляхами. У 2017/18 маркетинговому році судноплавна компанія «НІБУЛОН» транспортувала внутрішніми водними шляхами країни 2,5 млн тонн вантажів, розвантаживши таким чином дороги на понад 108 тис. вантажівок. У планах «НІБУЛОНа» на найближчі роки – збудувати флот, що складатиметься зі 100 суден, щоб транспортувати 4 млн тонн зерна річками на рік. На сьогодні судноплавна компанія
«НІБУЛОН», крім зерна, займається перевезенням й інших вантажів: херсонських кавунів і динь, металу, будівельних матеріалів (піску, паль тощо), вугілля.

«НІБУЛОН» має гарну кредитну історію. Компанія зберігає високу довіру першокласних європейських банків, іноземних фінансових інститутів та партнерів. Підприємство співпрацює з ЄІБ, ЄБРР, МФК, ING, Credit Agricole та іншими провідними фінансовими установами світу.