TMF Ukraine LLC

demo

 • Директор:
  Наталія Афанас'єва
 • Адреса:
  Київ, 01054, Вул. Ярославів Вал, 23A
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 428-9444
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 428-9449
 • Сайт:

Більше інформації

ТМФ Груп є провідним світовим постачальником високоякісних ділових послуг клієнтам, що працюють та інвестують за кордоном. Ми націлені на забезпечення спеціалізованими фінансовими та адміністративними послугами, які допомагають нашим клієнтам управляти їх корпоративними структурами, фінансами та інвестиційними фондами в різних куточках світу. Основні послуги ТМФ можуть допомогти компаніям будь-якого розміру вести розрахунок заробітної плати, бухгалтерський та податковий облік, вирішувати корпоративні питання, будувати міжнародні структури, управляти фондами та структурованням фінансів – незалежно від того чи прагне компанія до глобалізації, чи їй потрібно підтримувати існуючі операції. 

Група ТМФ була заснована в Нідерландах в 1988 році. Упродовж наступних 20 років вона швидко поширилася по світу з кульмінацією у 2011 році, коли відбулось її злиття з Equity Trust, встановленим світовим лідером в трастових та фідуціарних послугах. 

Сьогодні Група ТМФ управляє мережею з більш ніж 100 офісів у більш ніж 75 країнах світу і нараховує понад 4000 кваліфікованих бухгалтерів, юристів, корпоративних секретарів, HR та інших фахівців. Наша мета - стати одним з провідних у світі постачальників професійних бізнес-послуг, визнаних допомагати нашим клієнтам управляти та інвестувати через кордони. ТМФ Україна працює з 2006 року і вже встигла стати сильним і авторитетним постачальником послуг, приймаючи до своєї команди найкращих фахівців в сфері бухгалтерських, HR та юридичних послуг, а також послуг з розрахунку та нарахування заробітної плати, які можуть запустити і повністю підтримувати бізнес, забезпечуючи його відповідність місцевому законодавству. 

Група  ТМФ обслуговує клієнтів всіх розмірів і всіх секторів; кожного, починаючи компанії, що тільки з’являється на ринку до великих мульті-національних. Ми працюємо з більш ніж 40% компаній, відображених в поточних рейтингах Standard & Poor's 500 і Fortune 500, і наш коефіцієтн зберігання клієнта був вище ніж 90% в 2009-2012 роках. 
Наші послуги допомагають компаніям забезпечити дотримання вимог законодавства для всієї належної звітності, а також для інших поточних операцій. 

Обсяг послуг може варіюватися та складатися з наступних: 

 • HR послуги і послуги з розрахунку та нарахування заробітної плати 
 • послуги з ведення бухгалтерського обліку 
 • послуги з ведення корпоративних питань 
 • послуги з управління  
 • послуги з реєстрації місцезнаходження компанії  
 • основні юридичні послуги (у тому числі в сфері корпоративного права, договірного права, трудового права)

Група ТМФ є світовим експертом, який розуміє локальні потреби.  

ЗНАННЯ: Базуючись на країні, наші незалежні експерти розуміють місцевий ринок і всі пов'язані з ним правові,   фінансові та нормативним вимоги.  

ГНУЧКІСТЬ: Ми можемо запропонувати індивідуальні та адаптовані послуги, що можуть змінюватись відповідно до потреб бізнесу і можуть оплачуватись в будь-якій валюті або в будь-якій країні згідно потреб клієнта.  

КОНТРОЛЬ: Завдяки нашій всесвітній мережі власних офісів, ми можемо запропонувати глобальну  звітність та одну єдину точку контакту для підприємств, що працюють у декількох регіонах.  

ШВИДКІСТЬ: Наша місцева присутність дозволяє компаніям використовувати гнучкий підхід і вихід на нові ринки швидше, ніж їх конкуренти.  

ДІАПАЗОН: Ми - єдина глобальна організація, яка може запропонувати повний набір бізнес-рішень.