Westinghouse Electric Company

demo

Більше інформації

Присутність компанії ""Вестінгауз"" в Україні бере початок в 1993 р. В 1994 р. ""Вестінгауз"" створив спільне підприємство (""Вестрон"") з компанією ""Хартрон"" (м. Харків). За час, що сплинув з цієї дати, ""Вестрон"" здійснив низку великих проектів в атомній енергетиці як в Україні, так і за її межами - в Росії, Болгарії та Чеській республіці. Він встановив ІОС на 1-му блоці Південно-Української АЕС, брав участь в здійсненні фінансованої урядом США програми підвищення ядерної безпеки, в рамках якої всі українські енергоблоки з реакторами ВВЕР та РБМК були обладнані системами СППБ. ""Вестрон"" також здійснив фінансований програмою ТАСІС проект з модернізації систем керування рівнем підживлювальної води на 1-му і 2-му енергоблоках Південно-Української АЕС.

Починаючи з 1999 р. ""Вестінгхаус"" є підрядником ПННЛ за проектом кваліфікації українського ядерного палива - тривалої роботи, спрямованої на створення в Україні, спільно з Міністерством палива і енергетики та НАЕК ""Енергоатом"", потужностей з ядерного проектування з метою оптимізації використання українського науково-технічного потенціалу.

В 1997 р. ""Вестінгхаус"" одержав контракт на створення Групи керування проектом на Чорнобильській АЕС, фінансованим Рахунком ядерної безпеки ЄБРР. ГКП здійснює керування створенням 15 об'єктів підвищення експлуатаційної безпеки енергоблоку 3 ЧАЕС, а також будівництвом підприємства з переробки рідких радіоактивних відходів та сховища відпрацьованого ядерного палива на майданчику ЧАЕС. " «Вестінгауз» надав Україні технології з розрахунку активної зони, створив Центр проектування активних зон на базі ХФТІ за фінансовою допомогою уряду США. У межах цього проекту «Вестінгауз» створив паливо для реакторів ВВЄР. Наразі компанія постачає паливо за комерційним контрактом на ПУ АЄС та ЗАЄС.