Redcliffe Partners LLC

demo

Більше інформації

Redcliffe Partners – провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр послуг із правового супроводу великим національним підприємствам, міжнародним компаніям, фінансовим установам, приватним інвесторам, які ведуть господарську або інвестиційну діяльність в Україні. Ми супроводжуємо найбільші та найскладніші в Україні трансакції і судові справи. В основі нашої роботи і динамічного розвитку — потужна міжнародна команда, практичний досвід у найактивніших секторах бізнесу, досконала професійна етика й ділова прозорість.

Redcliffe спеціалізується в таких ключових галузях права, як антимонопольне право, корпоративне право, злиття та поглинання, банківське та фінансове право, реструктуризація боргу та банкрутство, міжнародний арбітраж, вирішення спорів, нерухомість, інтелектуальна власність та податкове право. Redcliffe має сформовані галузеві групи в таких секторах: агробізнес, енергетика, інфраструктура, телекомунікації та інформаційні технології, фармацевтика, фінансові установи, FMCG та роздрібна торгівля.

Redcliffe продовжує робочі стосунки з Clifford Chance, забезпечуючи високу якість юридичних послуг. Міжнародні, регіональні і локальні клієнти незмінно отримують високоякісні юридичні послуги від визнаної команди в Україні. Для отримання додаткової інформації про Redcliffe Partners відвідайте наш сайт www.redcliffe-partners.com.