KM Partners

demo

 • Директор:
  Олександр Мінін
 • Адреса:
  Київ, 01033, Вул. Панківська, 5
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 490-7197
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 492-8859
 • Сайт:

Більше інформації

Українська юридична фірма, що спеціалізується на послугах з оподаткування, правових питаннях та консалтингу. Сьогодні репутацію багатопрофільної фірми підтримують 4 партнери та 25 кваліфікованих та досвідчених юристів.

КМ Партнери - юридичний радник №1 у сфері оподаткування, митного права, трансфертного ціноутворення та вирішення спорів для багатьох провідних міжнародних компаній та їхніх дочірніх підприємств в Україні, для середнього бізнесу, а також українських компаній у різних галузях промисловості. Фірма також має великий досвід надання послуг у сферах нерухомості та будівництва, злиття та поглинання, трудового та господарського права.

Під торговою маркою «КМ Партнери» працюють ТОВ «ВТС Консалтинг» та адвокатське об’єднання «КМ Партнери». Як член WTS Alliance, фірма забезпечує якісне обслуговування міжнародних проектів, що потребують знань законодавства інших країн.

Послуги з кримінального права надаються адвокатським об’єднанням «КМ Партнери». Адвокатське об’єднання надає послуги щодо захисту посадових осіб клієнтів у кримінальних провадженнях з кримінальних правопорушень у сфері господарської діяльності, зокрема, у кримінальних провадженнях за ознаками злочинів, кваліфікованих як ухилення від сплати податків, службове підроблення, службова недбалість та інші. КМ Партнери рекомендовані серед найбільш авторитетних українських юридичних фірм за версіями всесвітньовідомих юридичних видань, таких як: Legal 500, Chambers Europe, International Tax Review (World Tax and Transfer Pricing), Ukrainian Law Firms.