GE Ukraine

demo

 • Директор:
  Вячеслав Феклін
 • Адреса:
  Київ, 01601, Вул. Шовковична, 42-44
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 490-6987
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 490-6982
 • Сайт:

Більше інформації

"Компанія GE активно працює в Україні з початку 30-х років століття. Це поставка перших п'яти генераторів на ДніпроГЕС в Запоріжжі, відбудова ДніпроГЕСу після другої світової війни.  

У 1991 році GE відкрила своє Представництво в Києві.  

Серед ключових бізнесів GE в Україні найбільш активними є:  

GE Хелскеа - світовий лідер у виробництві медичного діагностичного обладнання, забезпечує медичні установи шировим колом діагностичної апаратури, включаючи цифрову кардіоваскулярну, мобільну та інтра-оперативну радіографію, мамографічне, ультразвукове, магнітно-резонансне обладнання та комп'ютерні томографи, а також прилади для безконтактної кардіології та системи нагляду за пацієнтами. GE Хелскеа оперує на українському ринку вже 15-років і має понад 150 приладів, установлених в лікарнях України.  

GE Consumer & Industrial Lighting - найдавніший бізнес GE, заснований Томасом Едісоном, має широко розвинуту дистриб'юторську мережу для продажу широкого асортименту ламп, світильників та впровадження світло-технічних проектів в Україні.  

GE Consumer & Industrial Power Controls - широке коло низковольтного обладнання: автоматичні вимикачі, системи розподілення напруги, комутатори для будівництва та промисловості  

GE PS Oil&Gas - підрозділ GE Power Systems - глобальний постачальник інтегрованих рішень, що включають інженерну розробку, виробництво широкого кола обладнання та повний спектр сервісних послуг для нафтогазової індустрії.

У рамках напрямку ""Оптимізація та контроль"" (Optimization and Control) відділення GE Energy надає повний спектр рішень для досягнення максимальної ефективності експлуатації промислового обладнання в різних сферах, включаючи енергетику, нафтогазовий сектор, нафтохімію, целюлозно-паперову промисловість та металургію. Штаб-квартира напрямку розташована в м. Мінден, шт. Невада (США), а офіси є у більш ніж 40 країнах світу. Кількість співробітників напрямку перевищує 2 000 чоловік. GE PS Oil&Gas успішно співпрацює із нафто-газовими та нафтохімічними підприємствами України.  

GE Betz - провідний постачальник найсучасніших технологій обробки води для промисловості у широкому розумінні, тобто від металургії до харчової. Компанія постачає обладнання, реагенти та технологічні схеми для попередньої фільтрації, ультра, мікро та нанофільтрації (разом з GE OSMONICS), для обробки котлової води, води градирень та стічної води (видалення важких металів, розділення емульсій тощо). Кожне технологічне рішення приймається індивідуально, відповідно до конкретного замовника та забезпечується постійним контролем через представників компанії на місцях.