Zest Outsourcing

demo

Більше інформації

Спеціалізацією компанії “Зест Аутсорсінг” є надання послуг з: Temporary Staff Supply, From Temporary To Permanent, HR Administration Outsourcing, Payroll для міжнародних та вітчизняних компаній на всій території України, Росії та Республіки Молдови.

Головний офіс знаходиться в м. Київ.
Регіональні відділення “Зест Аутсорсінг” в Україні: Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя, 
7 імплант-офісів в Україні.

Як професійний роботодавець, “Зест Аутсорсінг” бере на себе зобов'язання та виконання всіх операцій, пов'язаних з пошуком персоналу, оформленням трудових відносин згідно чинного законодавства України (розрахунок та виплата заробітних плат та компенсацій, відпусток, лікарняних; підготовка звітів та їх подача до державних органів, професійні консультації з питань трудового законодавства і т.п.).
Використання послуг з аутсорсінгу людських ресурсів надає компаніям можливість звільнити кошти та час, що витрачаються на виконання адміністративних функцій, та сконцентруватись на основному виді діяльності компанії. Організація Замовник отримує професійне обслуговування своїх внутрішніх процесів, що дозволяє суттєво зменшити ризики та фінансові витрати, пов'язані з адмініструванням персоналу. 

В рамках проектів, що обслуговує “Зест Аутсорсінг”, робітники виконують різні види робіт — від адміністративних функцій, робіт з підтримки просування товарів Замовника на ринку, інженерно-технічних робіт до складських операцій, обслуговування виробничого процесу, виконання ряду робіт з підвищеною небезпекою. В проектах в середньому задіяно більше ніж 2500 робітників.

Визначними характеристиками нашого сервісу є:

  • Конфіденційність.
  • Територіальне покриття. “Зест Аутсорсінг” надає послуги з аутсорсінгу людських ресурсів в усіх регіонах України. Досвід ведення аутсорсінгових проектів складає більше ніж 10 років на території всєї України. 
  • Прозорість. 
  • Оперативність.
  • Гнучкість у вирішенні нестандартних питань.