Radisson Hotel Group

demo

Більше інформації

Radisson Hotel Group є однією з найбільших у світі готельних груп, що налічує більше 1450 діючих і споруджуваних готелів та географічно охоплює 115 країн.
В компанії працюють понад 95 000 осіб, а штаб-квартири розташовуються в Брюсселі, Міннеаполісі та Сінгапурі. RHG володіє та управляє наступними глобальними брендами: Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Park Plaza, Park Inn від Radisson і Country Inn & Suites by Radisson. Гості готелів можуть скористатися всіма привілеями, які надає програма лояльності Radisson Rewards та Radisson Meetings – оновлена MICE пропозиція, яка робить кожен захід унікальним. 
В Україні група представлена трьома готелями бренду Radisson Blu і готелем Park Inn by Radisson: 
•    Radisson Blu Hotel, Kyiv;
•    Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil; 
•    Radisson Blu Resort, Bukovel;
•    Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska.

Radisson Blu - готельний бренд в сегменті upper upscale, що налічує 380 унікальних готелів в найпопулярніших куточках світу: у великих містах, близько виїздів з аеропортів і в кращих місцях відпочинку.
Унікальна філософія обслуговування «Yes I can!», першокласний сервіс, індивідуальний підхід гарантують 100% задоволення потреб гостя. Готелі Radisson Blu відмінно зарекомендували себе в MICE-сегменті (Meetings, Incentives, Conferences, Exhibitions) туризму і продовжують успішно розвиватися в цьому напрямку.
Офіційний сайт: https://www.radissonblu.com/en 

Park Inn by Radisson– це яскравий інноваційний бренд готелів середнього цінового сегмента, які пропонують затишну атмосферу і гостинність за вигідною ціною. Портфель бренду складає понад 140 діючих готелів у всьому світі. Доброзичливий, позитивний, сповнений життя, без зайвих складнощів – Park Inn by Radisson створений для сучасних мандрівників. 
Офіційний сайт: https://www.parkinn.com/ 

Офіційний сайт:  https://www.radissonhotelgroup.com/home
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/radisson-hotel-group/ 
Instagram: https://www.instagram.com/radissonhotels/ 
Twitter: https://twitter.com/radissonhotels 
Facebook: https://www.facebook.com/radissonhotels 
YouTube: https://www.youtube.com/radissonhotelgroup