Eli Lilly Vostok S.A.

demo

 • Директор:
  Пламен Петров
 • Адреса:
  Київ, 01004, Вул. Велика Васильківська, 9/2
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 490-2585
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 490-2588
 • Сайт:

Більше інформації

Компанія "Елі Ліллі" - всесвітньо відомий лідер у фармацевтичній індустрії, корпорація, орієнтована на пацієнта, яка присвячує свою діяльність охороні здоров'я. На теперішній час компанія "Елі Ліллі" має більш ніж 40 тисячі співробітників майже у 130 країнах світу. Через наші дослідницькі програми ми шукаємо відповіді на самі нагальні медичні потреби. Мета компанії допомогти людям подовжити життя, зробити його повноцінним, а також забезпечити світову спільноту іноваційними лікарськими засобами, Компанія «Елі Ліллі» вважає, що мати доступ до наших ліків, які рятують та покращують життя - це дійсно дуже важливо для пацієнтів. Забезпечення доступу до лікарських засобів потребує співпраці багатьох установ, уряду, страхових організацій, закладів охорони здоров'я та виробників фармацевтичних препаратів.

Ліллі продовжує вести та докладати зусилля для покращення доступу до наших лікарських препаратів.

Головна місія компанії «Елі Ліллі» - це пошук відповідей на самі важливі всесвітні медичні потреби. Ми зосереджуємо наші внутрішні зусилля в дослідницькій роботі, перш за все у чотирьох основних терапевтичних напрямках: психіатрія, ендокринна патологія, онкологія, серцево-судинна патологія. Ми також продовжуємо розробляти інноваційні технології та шукати нові можливості для лікування інших хвороб. Ми обираємо філософію «новітні технології дослідництва без перешкод», що означає що ми прямуємо за надсучасною наукою та технологією з використанням зовнішніх так і внутрішніх джерел.

В Україні Ліллі працює з 1993 року. За більш ніж 10 років наша компанія слідує курсом інтеграції з українською системою охорони здоров'я. Основна діяльність представництва в Україні - це науково-просвітницька робота з лікарями, забезпечення їх інформацією про високоефективні лікарські засоби та новітні методи лікування діабету, онкологічних та психічних захворювань. З 1993 року компанія "Елі Ліллі" проводить активну діяльність з надання благодійної допомоги. Ліллі стала просвітницькою силою у дослідженні раку, зосереджуючись на відкритті та розвитку нових протипухлинних речовин з унікальною дією на різноманітні типи пухлин, такі як рак підшлункової залози, недрібноклітинний рак легенів, рак яєчників, сечового міхура, молочної залози.

Ліллі - лідер у дослідництві цукрового діабету; з часу нашої розробки всесвітньо відомого першого доступного інсуліну у 1923 році та продовжуючи наші діі у виробництві ДНК-рекомбінантних аналогів інсуліну у теперішній час. Ми продовжуємо займатися багатьма пов'язаними з цукровим діабетом напрямками, включаючи лікування деяких діабетичних ускладнень. Ліллі також тримає лідуюче положення у лікуванні затримки росту у дітей та дорослих.

Ліллі відкрила декілька інноваційних продуктів для лікування розладів психіки: шизофренії, біполярних розладів, депресій, дефіциту уваги та синдрому гіперактивності. 

В портфелі Ліллі є також один з найуспішніших препаратів для лікування еректильної дисфункції з тривалим терміном дії.