AIR FRANCE-KLM Group in Ukraine

demo

Більше інформації

Air France-KLM: провідна Група Авіакомпаній в Європі

З травня 2004 року Air France та KLM Royal Dutch Airlines стали найбільшою Групою Авіакомпаній в Європі. Кожна з авіакомпаній зберегла свою ідентичність, торгову марку та бренд в сферах обслуговування пасажирів, грузових перевезень, інжинірінгу та технічного обслуговування.

Air France та KLM перевозять щорічно 65 мільйонів пасажирів. Вони мають в своєму арсеналі більше 554 літаків, які охоплюють 316 напрямків по всьому світу, виконуючи щоденно 2 370 рейсів. Дві всесвітніх мережі авіаліній комбінуються, формуючи одну велику мережу, що базується навколо двох головних центрів - Амстердам-Схіпхол та Париж-Шарль-де-Голь. Члени програми лояльності для частоподорожуючих пасажирів Flying Blue накопичують Miles та отримують квитки за маршрутами обох авіакомпаній.

Air France та KLM - члени альянсу SkyTeam.

Спільний штат двох авіакомпаній складає 102 000 працівників.

У 2005 році, журнал "Air Transport World" відзначив авіакомпанії Air France-KLM престижною нагородою “Авіакомпанія Року”.

З 2005 року Air France-KLM - єдина Група Авіакомпаній, що була включена до основних індексів стабільності Dow Jones: індекси FTSE4Good та ASPI. Це дійсне підтвердження наміру авіакомпаній досягнути найкращого балансу між економічним ростом, соціальними цінностями та покращенням навколишнього середовища.

В Україні авіакомпанії Air France та KLM розпочали спільну діяльність з 1 квітня 2007 року. Два незалежних офіси теперь пропонують пасажирам спільні послуги та можливість комбінування рейсів і тарифів двох авіакомпаній.