В рамках фам-туру члени Американської Торговельної Палати ознайомлюються з конференц-інфраструктурою Львова

Інвестиції зі США у Львів можуть збільшитись. Про це сьогодні під час зустрічі говорили міський голова Львова Андрій Садовий та члени Американської Торгової Палати (ACC).

Також мер Львова засвідчив підтримку з боку міста різних ініціатив членів палати щодо проведення ділових заходів у нашому місті.

«Треба вводити програму, щоб ознайомлювати про усі куточки України. Проблема в тому, що в державі нема розуміння, що таке туризм і які він дає плюси. Коли я став мером, то ми одразу зрозуміли, що треба зробити своє лого, почали серйозну роботу щодо бренду, просування його. Має бути задоволеність людей життям у своєму місті. Торік ми мали 2 млн 500 тис туристів. Щодо ринку Європи та світу – ми дуже обережні, інвестуємо великі кошти в інфраструктуру. Дуже важко робити промоцію міста, якщо нема синергії з країною. Ми приймаємо у Львові багато заходів – конференцій, форумів. І це важливо, бо це не лише робочі місця нові, а й можливість єднати країну», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також обговорили питання дорожньої інфраструктури, реалізації різних проектів в місті щодо покращення якості доріг, хідників тощо.

«Я готовий допомагати, якщо ви будете привозити до Львова свої конференції, симпозіуми, форуми», - додав Андрій Садовий, мер Львова.

Нагадаємо, 23-25 березня ЛКП «Львівське конференц-бюро» спільно з Американською Торговельною Палатою та готельним комплексом «Едем резорт & СПА» організовують ознайомчий тур до міста Львова для членів Американської Торгової Палати (ACC). Метою заходу є ознайомлення учасників з конференц-інфраструктурою міста та можливостями для організацію ділових заходів у Львові. З цією метою в рамках дводенної програми запланований огляд готелів та конференц-залів міста, а також стадіону «Арена Львів».

Джерело: http://city-adm.lviv.ua/news/city/lviv-international/247175-v-ramkakh-fam-turu-chleny-amerykanskoi-torhovoi-palyty-oznaiomliuiutsia-z-konferents-infrastrukturoiu-lvova