Експерти підтвердили якість 3G-мережі Київстар

У 4 кварталі 2015 року експерти Ericsson здійснили заміри параметрів роботи 136 мереж 3G у багатьох країнах світу. Як свідчить офіційний звіт NetQB WCDMA Radio Network Report, мережа 3G Київстар знову підтвердила високу якість і за багатьма параметрами перевищила показники європейських та світових мереж 3G, що брали участь у дослідженні.

Експерти Ericsson щокварталу здійснюють заміри параметрів якості понад 130 мереж 3G, які побудовані з використанням обладнання цього постачальника. З 2015 року участь у цьому дослідженні бере й мережа 3G Київстар, яка на сьогодні охоплює понад 500 населених пунктів. У процесі технічних досліджень параметри мережі 3G Київстар порівнюються з середніми значеннями показників якості, що демонструють мережі 3G в Європі та світі. Завдяки такому дослідженню можна отримати об’єктивні дані про стан 3G-мереж у різних країнах, а також їхні потенційні можливості.

Як засвідчили результати 4 кварталу 2015 року, якісні показники 3G-мережі Київстар за багатьма параметрами перевищують європейські та загальносвітові стандарти.

«Висока оцінка міжнародних експертів і ріст клієнтського попиту на послуги швидкісного мобільного інтернету – це індикатори якості та ефективності нашої роботи, – коментує Василь Пантов, директор з технологічної стратегії та управління якістю Київстар. – На сьогодні понад 50% усього дата-трафіку використовують абоненти 3G. На кінець року таких клієнтів було вже понад 4,5 млн, і з розвитком території дії 3G-мережі їх кількість зростатиме».

На сьогодні мережа 3G Київстар працює в 500 населених пунктах у 17 областях України. Ще у 40 населених пунктах, у тому числі у місті Харків, проводяться тестові випробування нової технології зв’язку.