Благодійний Різдвяний Караван Кока-Кола пройшов Україною

Київ, 26 січня 2016 — співробітники Кока-Кола Беверіджиз Україна з різних філій компанії по всій країні привітали мешканців дитячих будинків із зимовими святами.

Благодійний караван розпочався на День Святого Миколая і тривав до кінця січня. У 14 містах працівники компанії відвідали 18 дитячих соціальних закладів, в яких живуть і навчаються понад 1800 дітей. Разом з тим, у Житомирі компанія підтримала Свято Різдва для ста сімей, що виховують дітей з обмеженими можливостями.

Співробітники Кока-Кола провели на місцях благодійні збори коштів, щоб закупити корисні подарунки для малечі, а потім особисто привітали дітей зі святами. У свою чергу діти підготували новорічні вистави для гостей, розповідали різдвяні вірші, а у Новоград-Волинському влаштували ігро-дискотеку.

Осяяні радістю дитячі очі та різдвяний настрій створили незабутню казкову атмосферу. Благодійний караван вже став доброю традицією, тож неодмінно відбудеться знову, щоб подарувати дітям свято.

За додатковою інформацією звертайтеся до Андрія Бублика, директора із зв’язків з громадськістю ІП “Кока-Кола Беверіджиз Україна”, тел. +38 (044) 490-07-07, ccbu@cchellenic.com