НБУ забезпечив комфорт і прогрес вітчизняного законодавства щодо діяльності он-лайн платіжних систем

Національний банк України забезпечив комфорт і прогрес вітчизняного законодавства щодо діяльності он-лайн платіжних систем (таких як PayPal, ApplePay, GoogleWallet та ін.) в Україні.

В результаті підтримки та наданих пропозицій Палати, а також конструктивного діалогу та участі членів Палати у Робочій групі НБУ з цього питання, НБУ легально забезпечив можливість для українських громадян отримувати он-лайн транскордонні платежі.

Палата продовжить співпрацю з НБУ щодо запровадження подальших законодавчих змін, необхідних для розширення функціоналу он-лайн платіжних систем для фізичних осіб та підприємців в Україні та можливостей для їх зовнішньоекономічної діяльності, експорту українських товарів і послуг, інтеграції у міжнародний ринок.

Регуляторні зміни, прийняті НБУ підкреслюють впевнену готовність української влади розширити свою позицію та відкритість щодо приходу міжнародних компанії в Україну.

Палата вдячна НБУ та іншим органам влади в Україні за розуміння і прогресивний підхід до трансформації економіки України.