Назар Холодницький: «Якщо за рік нам вдасться поламати дві-три мільярдні схеми, то інші посипляться, як картковий будинок»

15 грудня 2015 року в офісі Американської торговельної палати в Україні відбулася відверта розмова між Назаром Холодницьким, заступником Генерального прокурора України, керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, та членами Палати. Зустріч була присвячена обговоренню актуальних питань боротьби з корупцією в Україні. 

«Робота вже розпочалась. І у нас немає часу на розгойдування. Зараз ми працюємо у двох напрямках: по-перше, це, фактично, організація самої роботи Антикорупційної прокуратури та, безпосередньо, процесуальне керівництво у тих кримінальних провадженнях,  які вже були внесені. До речі, їх вже 11», - поділився з бізнесом Назар Холодницький. 

Він також повідомив, що з 16 грудня буде розпочато збір документів на конкурсні посади прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. За його словами, усього буде відкрито 33 посади, з яких 30 – прокурорів і процесуальних керівників та 3 спеціалісти аналітичного відділу. 

До того ж, під час виступу пана Холодницького представникам бізнесу стало відомо про досягнення домовленостей щодо проведення другого етапу конкурсу General skills. 

«Я вважаю, що краще мати професіоналів, які можуть працювати не тільки у законодавчому полі, а й оперативно вирішувати ті проблеми, що будуть виникати під час тих чи інших проваджень», - наголосив Назар Холодницький. 

Наприкінці своєї промови пан Холодницький окреслив основні тенденції співпраці з НАБУ. 

«Хочу сказати, що між мною та Артемом Ситником - повне порозуміння. Між нами апріорі не може бути ніякої конкуренції, хіба що дискусії та суперечки з законодавчої чи юридичної точки зору. Але, в першу чергу, ми тандем та переслідуємо єдину мету: сприяти ефективній роботі НАБУ та показати реальні результати», - резюмував він. 

Нагадаємо, що нещодавно Американська торговельна палата оприлюднила результати опитування щодо сприйняття рівня корупції в Україні серед своїх членів http://chamber.ua/2015/Weekly/img/publications/anticorruption-survey-results-UA.JPG