«АрселорМіттал Кривий Ріг» провів для містян спортивний фестиваль STEEL SPORT

Минулої суботи «АрселорМіттал Кривий Ріг» влаштував у Парку Героїв (Соцмісто) свято спорту для всієї родини – STEEL SPORT. «Вишенькою на торті» спортивного фестивалю стали велопробіг і спортивний забіг.

Не менш масштабним став велопробіг. Його учасники прослідували велоколоною за маршрутом протяжністю 8 км. Частина шляху проходила територією «АрселорМіттал Кривий Ріг», де біля комплексу нових машин безперервного лиття заготовок №№ 2, 3 для спортсменів організували коротку зупинку.

Всі учасники забігу та велопробігу отримали від підприємства медалі та корпоративні сувеніри.

Того ж дня нагородили і переможців 50-ї спартакіади ПО ПМГУ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Команди співробітників з різних підрозділів комбінату були заохочені кубками, дипломами та грошовими преміями до 10 тис. грн. Також стартувала 51-ша за рахунком спартакіада, яку відкрили змагання з гирьового спорту.

Протягом цілого дня для всіх містян у Парку Героїв була організована розважальна програма: силове шоу, джампінг, конкурси, безкоштовні ігрові локації для дітей, виступ творчих колективів ПК металургів. А завершила спортивний фестиваль STEEL SPORT запальна дискотека.