Популярна мобільна гра Call of Duty: Mobile – безлімітно в Київстар

З 18 жовтня 2019 року абоненти Київстар можуть грати онлайн у популярну мобільну гру Call of Duty: Mobile безлімітно, тобто без списання мегабайтів із пакета послуг. Скористатися безлімом до 30 листопада зможуть всі абоненти передплати та контракту незалежно від тарифного плану.

А з 1 грудня Call of Duty: Mobile стане частиною сервісу «Ігри без обмежень», завдяки якому  популярними мобільними іграми та сервісами без тарифікації мобільного інтернету можуть користуватися абоненти Київстару у тарифах «Спілкування без меж»*, «Розваги без меж» та «Відео без меж».

«Наша мета – бути кращим мобільним оператором для геймерів. Для них ми пропонуємо безлім до популярних ігор та сервісів, запускаємо спільні продукти з ігровими компаніями та підтримуємо український кіберспорт. А від сьогодні всі наші клієнти можуть безлімітно грати в нову популярну гру Call of Duty: Mobile, яка за короткий проміжок часу побила рекорд за кількістю завантажень у всьому світі» – коментує Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар.

Call of Duty: Mobile – популярна безкоштовна мобільна гра у жанрі шутеру, що доступна для смартфонів на платформах Android та iOS. Лише за один тиждень з моменту випуску, гра встановила світовий рекорд із кількості завантажень – більше 100 млн. Такі дані у своєму дослідженні наводить ресурс Sensor Tower. Завантажити гру на смартфон можна за посиланнями з Google Play та App Store.

Окрім Call of Duty: Mobile абоненти Київстар також можуть грати онлайн в Minecraft та World Of Tanks BLITZ, дивитися відео у Twitch та користуватися додатком Steam без тарифікації мобільного інтернету. Всього ж у нових тарифах Київстар пропонує безлім для 42 популярних додатків. Серед них: YouTube, Instagram, Telegram, Google Play Music, Apple Music, Netflix та багато інших.

*Безлімітний мобільний інтернет для ігрових сервісів у тарифі «Спілкування без меж» надається за умови своєчасної оплати за пакет послуг.