Київстар підключив до 4G Чорнобильську зону

Об’єкти зони відчуження Чорнобильської АЕС забезпечені високошвидкісним мобільним інтернетом

Київстар продовжує збільшувати територію мережі 4G. Так,  телеком оператор підключив до високошвидкісного інтернету місто Чорнобиль, а також комплекс споруд на території атомної електростанції (об’єкт «Укриття»). Найближчим часом зв’язок 4G буде включено на головному контрольно-пропускному пункті на в’їзді у Чорнобильську зону в с. Дитятки. Так, співробітники об’єкту «Укриття» і численні туристи, що бажають потрапити до зони відчуження, можуть користуватись високошвидкісним мобільним інтернетом за технологією LTE.

На сьогодні мережа 4G зв’язку Київстар працює в 6795 великих і малих містах та селищах,  де проживає  29 млн осіб, або 70% населення України. Швидкісним мобільним інтернетом нового покоління вже скористалось  7 млн 250 тисяч абонентів компанії. У порівнянні з серпнем 2018 кількість таких абонентів зросла майже у чотири рази.

Нагадаємо, що за даними незалежних міжнародних компаній Ookla та nPerf, середня швидкість мобільного інтернету у мережі Київстар найвища з-поміж усіх  мобільних операторів України. Такі  дані наводяться у дослідженнях цих компаній за 2018 і 2019 роки.  

Щоб користуватись послугами 4G абонентові потрібен відповідний смартфон з підтримкою технології LTE та   USIM-картка. Замінити стару SIM-карту на USIM можна безкоштовно  в фірмових магазинах компанії.