AVELLUM консультувала щодо першого за понад десятиліття випуску Україною облігацій у євро

AVELLUM виступила юридичним радником Міністерства фінансів України у зв’язку із черговим знаковим випуском єврооблігацій. Випуск 7-річних облігацій на суму 1 млрд євро став першим випуском облігацій у євро, здійсненим Україною за майже 15 років.

Облігації є частиною оголошеної у червні цього року стратегії Уряду щодо диверсифікації державного боргу України, деномінованого переважно у доларах США. Вигідна процентна ставка у 6,75% також дозволить збалансувати видатки державного бюджету на обслуговування боргу.

“Цей випуск деномінованих у євро облігацій стане важливою частиною портфеля трансакцій у сфері фінансування державного сектору, які ми супроводжували”, – зазначає старший партнер Гліб Бондар. – “З кінця 2017 року, коли Україна повернулася на ринок єврооблігацій, AVELLUM консультувала Міністерство фінансів України щодо цілого ряду трансакцій на фондових ринках, кожна з яких була позитивно сприйнята інвесторами. Ми дуже задоволені нагодою продовжити нашу співпрацю і зробити свій внесок в успіх цієї трансакції”.

Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки юристів Олега Країнського і Мар’яни Веремчук.