Освітній семінар «Трудове право: можливості чи обмеження?»

demoЗахід було організовано спільно з компанією-членом DLA Piper.
Трудовий кодекс надає список правил та процедур, які полегшують життя працівників та роботодавців. Компанії, які працюють в Україні можуть стикатися з серйозними викликами у сфері трудового права. Їх вирішення потребує практичного досвіду в бізнесі у поєднанні з глибоким знанням українського трудового законодавства. Наразі через ринкові та економічні зміни, нові технології, глобалізацію та глобальну мобільність, попитом на більш гнучкий графік роботи, високим рівнем перевірок дотримання етики, зростає кількість викликів як для роботодавців, так і для працівників. Учасники мали нагоду обговорити наступні питання:

  • Основні моменти, що залишаються поза увагою при прийомі на роботу та оформленні трудових відносин
  • Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» – трудові аспекти. На що варто звернути увагу та до чого готуватися?
  • Нові правила проведення «перевірок» Державною службою України з питань праці. Теорія та практика дотримання вимог законодавства про працю очима інспекторів. Практичні аспекти

 

Спікери:

Маргарита Карпенко, Керуючий партнер, DLA Piper. Маргарита очолює напрям з працевлаштування та пільг у київському офісі DLA Piper. Маргарита зосереджується на всіх складових трудового права, включаючи працевлаштування та звільнення, операції з акціями та іншими заохочувальними планами, працевлаштування іноземців, переведення працівників, дотримання нормативних вимог. Вона має досвід вирішення складних питань пов'язаних з працевлаштуванням, включаючи проекти у різних юрисдикціях.

Анастасія Болховітінова, Юридичний директор, DLA Piper. Анастасія консультує міжнародних клієнтів з різних питань працевлаштування. Її величезний досвід включає консультації з працевлаштування та договори цивільно-правового характеру, пов'язаних зі скаргами працівників, розірванням трудових договорів, пільгами співробітників та винагородами керівного складу, міжнародною політикою та процедурами. Анастасія також консультує глобальних роботодавців з питань, які пов'язані з транзакціями, включаючи транскордонні злиття та поглинання, інтеграцію після рефінансування та реструктуризацію.

Олена Марциновська, Юрист, DLA Piper. Олена займається усіма сферами трудового права, включаючи працевлаштування та звільнення, операції з акціями та іншими системами заохочень, працевлаштування іноземців, відповідність нормативним вимогам. Вона також має неабиякий досвід у сфері припиненням договорів цивільно-правового характеру. Вона спеціалізується на фармацевтичній сфері, виробництві, сільському господарстві та ІТ. Олена нещодавно закінчила її проект в офісі DLA US пов'язаний з питаннями працевлаштування.

Володимир Гончарук, Відділ державного нагляду за додержанням законодавства про працю, Державна служба України з питань праці. Володимир має близько 10 років досвіду проведення перевірок (Державна служба України з питань праці).

 

Організовано спільно з: