Бізнес-школа. Сесія Knowledge Lab «Мистецтво закупівель. Секрети управління відносинами з постачальниками»

demoРимляни казали, що знання – це сила. Вас цікавить абсолютна нова сфера? Є чудова нагода познайомитись з нею! Ми раді повідомити про новий сезон Бізнес-школи Американської торговельної палати в Україні - Knowledge Lab.
Сучасне динамічне бізнес-середовище вимагає від співробітників різноманітних навичок і знань. Компанії стають складнішими та розвиваються дуже швидко, тому для досягнення успіху їм потрібні професійні команди зі знаннями у різних сферах бізнесу. Саме тому наступний модуль Бізнес-школи Палати зосередиться на міжфункціональному розвитку. Ми запросили лідерів Компаній-членів Палати, які поділяться своїми знаннями та досвідом, а також нададуть вам нові знання та розширять кругозір.

Школа складатиметься з 10 безкоштовних сесій на різноманітні теми.

Четверта сесія «Мистецтво закупівель. Секрети управління відносинами з постачальниками» відбудеться 27 червня о 17:00.

З якими саме проблемами стикаються у сфері управління закупівлями? Разом із нашим спікером Вітою Мірошниченко, керівником CPTL Group, ми розвіли міфи про спеціалістів у галузі постачання та дізнались про їх основні обов'язки. Вона розказала про показники успіху в цій галузі, ключові якості, необхідні для успіху у сферу закупівель, а також про невдачі та складності у роботі. Значний досвід в логістиці дозволяє її компанії розробляти оптимальні механізми взаємодії з логістичними відділами клієнтів CPTL Group.

Спікер:

Віта Мірошниченко, керівник, CPTL Group.

Віта експерт у сфері логістики, митного оформлення та організації перевезень з 2004 року. Вона є автором та викладачем MBA курсу «Міжнародний бізнес» в SIC MBA академії. Віта також проводить лекції у «Ліга:Закон», Київській школі логістики та на семінарах Chamber CustomsHUB. Вона зосереджується на ланцюгах постачання, митному оформленні та митному аудиті.

Стежте за нашими оновленнями, попереду ще багато цікавого.